Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Засідання «круглого столу»

Переглядів: 2013
13 Грудень, 2013 - 11:28
Засідання «круглого столу»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права Артемівським міським центром для сім’ї, дітей та молоді 12 грудня на базі Артемівського центру професійно-технічної освіти проведено засідання «круглого столу» з питань попередження правопорушень та проявів жорсткості в молодіжному середовищі.

В заході взяли участь спеціалісти відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники правоохоронних органів, кримінально-виконавчої інспекції та слідчого ізолятора м. Артемівська.

Основною метою проведення право освітнього та право виховного тематичного заходу є інформування учнівської молоді міста, щодо основних прав, свобод та обов’язків людини згідно чинного Законодавства України, формування належної громадської думки та роз’яснення відповідальності неповнолітніх за вчинення злочину або правопорушень.

Під час засідання «круглого столу» учні змогли отримати більше інформації про свої права та обов’язки, вчилися свідомо оцінювати вчинки людей та робити свої власні висновки.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права Артемівським міським центром для сім’ї, дітей та молоді 12 грудня на базі Артемівського центру професійно-технічної освіти проведено засідання «круглого столу» з питань попередження правопорушень та проявів

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально