Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Засідання «круглого столу»

Переглядів: 3045
13.12.2013 - 09:28
Засідання «круглого столу»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права Артемівським міським центром для сім’ї, дітей та молоді 12 грудня на базі Артемівського центру професійно-технічної освіти проведено засідання «круглого столу» з питань попередження правопорушень та проявів жорсткості в молодіжному середовищі.

В заході взяли участь спеціалісти відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники правоохоронних органів, кримінально-виконавчої інспекції та слідчого ізолятора м. Артемівська.

Основною метою проведення право освітнього та право виховного тематичного заходу є інформування учнівської молоді міста, щодо основних прав, свобод та обов’язків людини згідно чинного Законодавства України, формування належної громадської думки та роз’яснення відповідальності неповнолітніх за вчинення злочину або правопорушень.

Під час засідання «круглого столу» учні змогли отримати більше інформації про свої права та обов’язки, вчилися свідомо оцінювати вчинки людей та робити свої власні висновки.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права Артемівським міським центром для сім’ї, дітей та молоді 12 грудня на базі Артемівського центру професійно-технічної освіти проведено засідання «круглого столу» з питань попередження правопорушень та проявів

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально