Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 16 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Слідчо-оперативні підрозділи Міндоходів Донеччини утричі скоротили безпосередні контакти з бізнесом

Переглядів: 2432
16.12.2013 - 12:33
Слідчо-оперативні підрозділи Міндоходів Донеччини утричі скоротили безпосередні контакти з бізнесом

Сьогодні діяльність слідчо-оперативних підрозділів Міндоходів орієнтована на роботу з базами даних і аналітично-інформаційними системами без фактичного втручання у господарську діяльність підприємців. Про це заявив начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міндоходів Анатолій Яковинець під час Всеукраїнської науково-практичної конференції, яка нещодавно відбулася у Харкові у Національному університеті «Юридична академія імені Ярослава Мудрого».

Що стосується слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Донецькій області, у кримінальних провадженнях, які воно розслідує, жодна особа не утримується під вартою. За підозрою у вчинені злочину затримано втричі менше осіб, ніж минулого року. По відношенню до підозрюваних осіб обирається запобіжний захід у вигляді застави, загальний розмір якої у 16 разів перевищує її розмір, внесений за аналогічний період минулого року.

Ефективність діяльності слідчих підрозділів Міндоходів Донеччини зросла. І хоча до суду за підсумками року планується направити таку ж кількість проваджень, як і за минулий чи позаминулий роки, ефективне застосування стимулюючих норм про звільнення особи від кримінальної відповідальності при повному відшкодуванні завданих державному бюджету збитків дозволило у півтора рази збільшити добровільне відшкодування збитків у провадженнях про ухилення від сплати податків та майже на 40 відсотків збільшити відшкодування збитків за всіма направленими до суду кримінальними провадженнями.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально