Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 111 гостей.

Рекомендуємо

Свято «З родини йде життя дитини» в ЗОШ №5

Переглядів: 2205
25 Грудень, 2013 - 16:10
Свято «З родини йде життя дитини» в ЗОШ №5

Є скарби, заховані в землі, а є такі, що передаються з покоління в покоління, чаруючи людську душу. В Україні однією з основних  традицій  є сімейна мораль, коли з великою пошаною ставляться до старших, поважають, допомагають, постійно турбуються про них. Ці прописні істини стали провідними на святі «З родини йде життя дитини», яке відбулося 19 грудня в україномовному 3-В класі ЗОШ №5. У затишній класній кімнаті зібралася велика родина 3-В: учні, батьки, бабусі, дідусі і  класний керівник Наталя Мінакова.                              

За народними традиціями, маленькі українці привітали всіх присутніх короваєм на вишитому рушнику. На святі звучали слова любові та вдячності всім матусям та татусям, безмежної шани - бабусям та дідусям, українські пісні про родину, Україну. Прозвучав на святі і батьківський наказ всім дітям на подальше щасливе життя. Наприкінці заходу батьки одержали в подарунок від дітей червоні сердечка. 


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально