Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Засідання круглого столу з питання відзначення 200-річчя Великого Кобзаря

Переглядів: 2049
13.01.2014 - 06:48
Засідання круглого столу з питання відзначення 200-річчя Великого Кобзаря

Президент України Віктор Янукович оголосив 2014 рік в Україні Роком Тараса Шевченка.

Згідно відповідного Указу Глави держави в Артемівську за участю заступника міського голови Тетяни ПЕТРІЄНКО в Центральній міській бібліотеці відбулося засідання круглого столу щодо гідного відзначення 200-річного ювілею Кобзаря, підтримки заходів із вивчення, популяризації і збереження його спадщини на території Артемівської міської ради.

Тетяна ПЕТРІЄНКО доручила відповідним службам забезпечити здійснення заходів щодо широкого відзначення 200-річчя Тараса Шевченка з залученням громадськості, студентської та учнівської молоді, представників ЗМІ.

«Ми повинні висвітлити цю тему гідно, адже Тарас Григорович залишив українському народові величезний спадок. Ми повинні згадати його як поета, як прозаїка і як художника. В бібліотеках, музеї, в будинках культури мають бути не просто тематичні заходи, а достойні концерти, вечори присвячені ювілею Шевченка», - сказала заступник міського голови учасникам круглого столу. Тетяна ПЕТРІЄНКО чітко окреслила завдання та вимоги, які допоможуть Артемівську гідно відзначити 200-річчя Великого Кобзаря.

Тетяна ПЕТРІЄНКО доручила відповідним службам забезпечити здійснення заходів щодо широкого відзначення 200-річчя Тараса Шевченка з залученням громадськості, студентської та учнівської молоді, представників ЗМІ.Тетяна ПЕТРІЄНКО доручила відповідним службам забезпечити здійснення заходів щодо широкого відзначення 200-річчя Тараса Шевченка з залученням громадськості, студентської та учнівської молоді, представників ЗМІ.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально