Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 101 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Поетичні обрії «Кобзареве слово – моя рідна мова»

Переглядів: 3969
19.02.2014 - 11:24
Поетичні обрії «Кобзареве слово – моя рідна мова»

Напередодні Міжнародного Дня рідної мови у Міській бібліотеці відбувся святковий захід: «Кобзареве слово – моя рідна мова».

Бібліотекарі привітали читачів бібліотеки – учнів 6 класу ЗОШ№7, вчителів та бібліотекаря школи віршами присвяченими нашій рідній українській мові. 2014 рік – це рік вшанування пам’яті 200 – річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Твори Шевченка – це боротьба письменника за право на «життя» для української мови. Тому напередодні Свята рідної мови до бібліотеки та її читачів завітала ветеран – педагог, поетеса, голова секції «Ветерани – молоді» Міської ради ветеранів, почесний громадянин міста Ставрулова В.А. У своїй яскравій емоційній розповіді вона познайомила учасників заходу з дуже нелегким життєвим шляхом Великого Кобзаря. Свого часу він був покараний царем за вільнодумство про український народ і його мову. Йому було заборонено писати і малювати. Але сучасний успіх творів великого українського поета, який більше півтора століття, є доказом що ці твори близькі кожній людині. Ставрулова В.А. читала також власні вірші про Кобзаря. «Донбас вшановує Шевченка», «На перепоховання Шевченка». На згадку роздала дітям роздруковані свої вірші.

Учасники заходу читали свої улюблені вірші Шевченка: «Садок вишневий коло хати» (Меженна Ірина ЗОШ№7), «Тече вода в сине море» (Калеева Марина ЗОШ№7), «Заповіт» (Аверина Анжела ЗОШ№7). Наприкінці свята читачі ознайомились із книжковою виставкою «Іду з дитинства до Тараса» та ювілейною виставкою малюнків та декоративно – прикладних поробок учнів шкіл міста.

Хай рідна мова сили набира –
Свята і чиста мова материнська
І ось для свята вже прийшла пора.
Нехай лунає мова українська!

Напередодні Міжнародного Дня рідної мови у Міській бібліотеці Артемівська відбувся святковий захід: «Кобзареве слово – моя рідна мова». Напередодні Міжнародного Дня рідної мови у Міській бібліотеці Артемівська відбувся святковий захід: «Кобзареве слово – моя рідна мова». Напередодні Міжнародного Дня рідної мови у Міській бібліотеці Артемівська відбувся святковий захід: «Кобзареве слово – моя рідна мова». Напередодні Міжнародного Дня рідної мови у Міській бібліотеці Артемівська відбувся святковий захід: «Кобзареве слово – моя рідна мова». Напередодні Міжнародного Дня рідної мови у Міській бібліотеці Артемівська відбувся святковий захід: «Кобзареве слово – моя рідна мова». Напередодні Міжнародного Дня рідної мови у Міській бібліотеці Артемівська відбувся святковий захід: «Кобзареве слово – моя рідна мова». Напередодні Міжнародного Дня рідної мови у Міській бібліотеці Артемівська відбувся святковий захід: «Кобзареве слово – моя рідна мова».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально