Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 10 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Соціальна справедливість – загальновизнана цінність сучасного демократичного суспільства

Переглядів: 3057
19.02.2014 - 12:37
Соціальна справедливість – загальновизнана цінність сучасного демократичного суспільства

За рішенням 62-ї сесії генеральної Асамблеї ООН, починаючи з 2009 року, 20 лютого проголошено Всесвітнім днем соціальної справедливості, який відзначається щороку.

Цього року 20 лютого в Україні вже втретє відзначатиметься День соціальної справедливості, затверджений Указом Президента України від 4 листопада 2011 року № 1021.

Позитивною тенденцією в цьому напрямі стало налагодження тісної співпраці соціальних партнерів у цьому напрямку.

         Ми усвідомлюємо складність завдань, що стоять перед країною в цей непростий час. Але переконані, що за умови постійної взаємодії і співпраці виконавчих органів міської ради, бізнесу, громадянського суспільства поставлені цілі щодо досягнення в Україні соціальної справедливості є цілком реальними.

Упевнені, що соціальний діалог між органами влади, працівниками та роботодавцями є запорукою ефективного вирішення соціальних проблем, забезпечення єднання суспільства на основі поваги до прав та законних інтересів громадян, підвищення рівня і якості життя, соціальної стабільності в державі.

Закликаємо всіх роботодавців, інші громадські організації та бізнес долучитись до вирішення тих проблем у соціально-економічній і трудовій сферах та сконцентрувати свої зусилля на забезпеченні прав та свобод громадян України, досягненні збалансованого суспільного розвитку, усуненні диспропорцій у доходах шляхом їх справедливого розподілу, зокрема через ефективну систему оплати праці та соціального захисту.

І цей день – 20 лютого – нехай служить нагадуванням про зазначені проблеми суспільства та є тією складовою, що стане направленням всіх можливих зусиль на їх вирішення!


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально