Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Соціальна справедливість – загальновизнана цінність сучасного демократичного суспільства

Переглядів: 3337
19.02.2014 - 12:37
Соціальна справедливість – загальновизнана цінність сучасного демократичного суспільства

За рішенням 62-ї сесії генеральної Асамблеї ООН, починаючи з 2009 року, 20 лютого проголошено Всесвітнім днем соціальної справедливості, який відзначається щороку.

Цього року 20 лютого в Україні вже втретє відзначатиметься День соціальної справедливості, затверджений Указом Президента України від 4 листопада 2011 року № 1021.

Позитивною тенденцією в цьому напрямі стало налагодження тісної співпраці соціальних партнерів у цьому напрямку.

         Ми усвідомлюємо складність завдань, що стоять перед країною в цей непростий час. Але переконані, що за умови постійної взаємодії і співпраці виконавчих органів міської ради, бізнесу, громадянського суспільства поставлені цілі щодо досягнення в Україні соціальної справедливості є цілком реальними.

Упевнені, що соціальний діалог між органами влади, працівниками та роботодавцями є запорукою ефективного вирішення соціальних проблем, забезпечення єднання суспільства на основі поваги до прав та законних інтересів громадян, підвищення рівня і якості життя, соціальної стабільності в державі.

Закликаємо всіх роботодавців, інші громадські організації та бізнес долучитись до вирішення тих проблем у соціально-економічній і трудовій сферах та сконцентрувати свої зусилля на забезпеченні прав та свобод громадян України, досягненні збалансованого суспільного розвитку, усуненні диспропорцій у доходах шляхом їх справедливого розподілу, зокрема через ефективну систему оплати праці та соціального захисту.

І цей день – 20 лютого – нехай служить нагадуванням про зазначені проблеми суспільства та є тією складовою, що стане направленням всіх можливих зусиль на їх вирішення!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально