Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 57 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

До 200-річчю з дня народження українського Кобзаря, художника і поета Т.Г. Шевченка

Переглядів: 1549
6 Березень, 2014 - 10:21
До 200-річчю з дня народження українського Кобзаря, художника і поета Т.Г. Шевченка

5 березня відбувся сумісний захід централізованої міської бібліотеки для дітей та Школи мистецтв м.Артемівська, який був присвячений 200-річчю з дня народження українського Кобзаря, художника і поета Т.Г. Шевченка.

Лекція – концерт була  проведена для відвідувачів бібліотеки та учнів загальноосвітньої школи №5.  В концертній програмі прийняли участь викладачі та учні ШМ м.Артемівська: вокальні дуети, тріо, ансамбль шумових інструментів у  виконанні яких прозвучали українські народні пісні та твори сучасних українських авторів. Концерт – данина  видатному геніальному митцю,  співцю України Т.Г. Шевченку.

5 березня відбувся сумісний захід централізованої міської бібліотеки для дітей та Школи мистецтв м.Артемівська, який був присвячений 200-річчю з дня народження українського Кобзаря, художника і поета Т.Г. Шевченка. 5 березня відбувся сумісний захід централізованої міської бібліотеки для дітей та Школи мистецтв м.Артемівська, який був присвячений 200-річчю з дня народження українського Кобзаря, художника і поета Т.Г. Шевченка. 5 березня відбувся сумісний захід централізованої міської бібліотеки для дітей та Школи мистецтв м.Артемівська, який був присвячений 200-річчю з дня народження українського Кобзаря, художника і поета Т.Г. Шевченка.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально