Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 123 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Слово Шевченкове – живе й вічне

Переглядів: 3448
19.03.2014 - 12:52
Слово Шевченкове – живе й вічне

З метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження його духовних заповідей та відзначення 200-річчя з дня народження поета, за підтримки відділу освіти Артемівської міської ради у школі №5 проходив тиждень творчості великого Кобзаря.

. Протягом цих шевченківських днів лунало поетове величне слово, що досі живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне й вічне.

Школа в ці дні стала центром популяризації цікавого матеріалу про Тараса Шевченка. У бібліотеці учні мали змогу переглянути книжкові виставки «Тобі, Тарасе, присвячується…», «Шевченко – художник», відвідати бібліотечні уроки «Тарасова хата», «Батько Тараса», стати учасниками тематичних перерв, під час яких був організований перегляд учнівських презентацій про життя та творчість Т.Шевченка. Відбулися єдині тематичні виховні години «Тарасова доля – то правда жива». Оформлено загальношкільний стенд із стіннівками та ілюстраціями до творів Кобзаря.

Закінчився тиждень творчості Великого Кобзаря музично–літературною композицією «Слово Шевченкове – живе й вічне», яке підготували Тетяна Донченко, Галина Макогон, Наталя Харківська, Вікторія Просяник. Глядачі, а це були учні 5-6 класів, поринули у світ музики і поезії Кобзаря, його життя та творчості. Своїм талантом порадували школярів переможці та лауреати міських конкурсів читців поезій Т.Г.Шевченка: Кокул Єгор (4-А), Лисенко Мірослава(3-Б), Овсянникова Олександра(9-В).

Минають роки, спливають століття, а Т.Г.Шевченко залишається жити у пам’яті кожного українця, бо він вийшов з народу, жив з народом і був із ним міцно зв’язаний.

У школі №5 проходив тиждень творчості великого КобзаряУ школі №5 проходив тиждень творчості великого КобзаряУ школі №5 проходив тиждень творчості великого КобзаряУ школі №5 проходив тиждень творчості великого Кобзаря

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально