Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

«Імідж викладача, як запорука професійного успіху»

Переглядів: 2595
14.04.2014 - 14:12
«Імідж викладача, як запорука професійного успіху»

11 квітня 2014 року у Школі мистецтв м.Артемівська відбулась методична конференція викладачів шкіл естетичного виховання Артемівського методичного об'єднання за темою: «Імідж викладача, як запорука професійного успіху». Висвітлювали цю многогранну тему викладачі музичних шкіл м.Соледару, м.Сіверська та Школи мистецтв м.Артемівська, які дійшли висновку , що викладач повинен бути найкращим у всьому: від зовнішнього вигляду до професіоналізму, а головне – ніколи не обманювати надії та сподівання своїх учнів. Теоретичні викладки супроводжувало відео із життя шкіл, інтерв'ю з учнями і викладачами.. Наприкінці була показана музична казка «Пригоди Аліси у країні Музики».

Такі методичні конференції стали традиційними. У цьому навчальному році були проведені конференції по основній формі навчальної діяльності викладачів уроку та по пропагуванню фольклору і народних традицій. Як показала практика, проведення таких методичних заходів сприяє підвищенню професійного рівня викладачів ШЕВ Артемівського методичного об'єднання.

img_2007img_2014img_2021img_2025img_2031

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально