Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

«Ми йдемо у 5 клас»

Переглядів: 2203
06.05.2014 - 09:03
«Ми йдемо у 5 клас»

Під гаслом «Ми повинні дитину побачити, не пройти, не минути, розкрити» в Артемівській школі №24 пройшов Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас».

Мета заходу - розвиток в учнів бажання опановувати навчальні предмети, ознайомлення дітей, батьків з досвідом роботи вчителів початкових класів, з нетрадиційними підходами до вивчення навчальних дисциплін, виявлення здібностей дітей.

Про відкриття Тижня початкової школи «Ми йдемо у 5 клас» було оголошено на лінійці, на якій кожний клас отримав Путівник із зазначеними заходами на весь період. У цей день розпочала роботу виставка-показ дитячих рукотворних виробів та малюнків на тему " Світ очима дітей". Кожна творча робота підкреслювала індивідуальність, роздуми, відчуття. А малюнки сяяли різнокольоровою палітрою фарб, почуттів та мрій.

Для вчителів-предметників майбутніх 5 класів, батьків учитель 4–А класу Юлія Шведова провела відкритий урок з української мови «Закріплення знань з теми «Прислівник»». Під гаслом «Ми – твої діти, природо!» пройшов виховний захід «Екологічна проблема як наслідок дій людей», який провела Олена Сорока. Учні показали екологічну казку «Ріпка», запропонували школярам «екологічний бутерброд», захистили свої творчі проекти «Світ рослин», «Світ тварин».

Вже стало доброю традицією проведення Веселих стартів в школі. Змагання проходили на паралелі 4-х класів. Школярі випробовували свої сили і спритність у різноманітних естафетах. Байдужих серед учнів початкових класів не виявилося. Змагання сподобались і учасникам, і уболівальникам.

Протягом Тижня пройшли конкурси «Учнівський проект – 2014» за номінаціями «Родом з України», «Добро починається з мене», «Вчимося бути здоровими» та конкурс шкільної преси. Учителі, які працюватимуть в 5 класах, познайомилися з учнями, з рівнем їхньої готовності до навчання в середній школі, подивившись інтелектуальну гру «Юний ерудит».

Тиждень закінчився підбиттям підсумків та нагородженням переможців.

img_2987img_2994img_3021img_3030

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально