Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 58 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

«Війна відгриміла та пам’ять жива»

Переглядів: 1884
7 Травень, 2014 - 16:25
«Війна відгриміла та пам’ять жива»

«Війна відгриміла та пам’ять жива» - так називалося свято в міській бібліотеці для дітей, яке було присвячено Дню Перемоги. Свято  було проведено спільно зі школою мистецтв за участю читачів бібліотеки та учнів ЗОШ №7.

Розпочалося свято літературним читанням віршів про війну у виконанні бібліотечних працівників. Про те як народжувались пісні воєнного часу, як вони допомагали солдатам перемагати ворогів розповіли викладачі школи мистецтв. У виконанні учнів школи звучали відомі пісні «День Победы», «Прадедушка», «Священная война», «Катюша» та інші. Про історію створення цих пісень розповіла викладач фортепіано Кольцова Г. В.

Наприкінці свята всі учасники та присутні разом виконали попурі пісень про війну.

В залі де проходила зустріч була оформлена святкова виставка «Незгасна пам’ять Великої Перемоги», на якій представлені книги, журнали, фотоматеріали, малюнки читачів про війну.      

Окремо був оформлений перегляд справжніх документів, нагород і посвідчень до них, фотографій учасників Великої Вітчизняної війни.

Закінчилося свято спільним виконанням пісні «День Победы».

 

Війна відгриміла та пам’ять жива» - так називалося свято в міській бібліотеці для дітей, яке було присвячено Дню Перемоги. Війна відгриміла та пам’ять жива» - так називалося свято в міській бібліотеці для дітей, яке було присвячено Дню Перемоги. Війна відгриміла та пам’ять жива» - так називалося свято в міській бібліотеці для дітей, яке було присвячено Дню Перемоги. Війна відгриміла та пам’ять жива» - так називалося свято в міській бібліотеці для дітей, яке було присвячено Дню Перемоги.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально