Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 27 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Стартував фестиваль «Зірки та зірочки»

Переглядів: 2174
15.05.2014 - 08:05
Стартував фестиваль «Зірки та зірочки»

За ініціативи відділу освіти Артемівської міської ради, міського методичного кабінету щорічно протягом 15 років проводиться міський фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки» з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, розвитку у них естетичного смаку, перших навичок поведінки на сцені. Цього року фестиваль проходитиме з 13 по 16 травня 2014 року на базі дошкільних навчальних закладів №32, 17, 55, 58.

13 травня 2014 року у дитсадку «Лісова казка» було проведено перше відділення, у якому взяли участь вихованці дошкільних установ №32, 42, 48, 53 та навчально-виховного комплексу №29 міста Часів Яру. Журі оцінювало учасників у наступних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Грація у русі», «Художнє читання», «Гра на дитячих музичних інструментах».

На фестивалі був представлений широкий репертуар пісень. Особливо глядачам запам’ятались виступи Михайла Куліша, Дарини Левченко та Гордія Бурховецького (ДНЗ №42), Єлизавети Нікішиної, Анастасії Бондарчук (ДНЗ №32), Євгенії Юрченко (ДНЗ №53), Софії Василенко (ДНЗ №48).

Прекрасне художнє читання продемонстрували маленькі артисти Пікальова Аполлінарія, Ляшова Дар’я (ДНЗ №32), Болгова Тамара (ДНЗ №48), Ковалева Ганна (ДНЗ №42).

Найбільш яскравими та цікавими були хореографічні композиції, які представили дитячі садки №32 («Віночок»), №42 (вальс «Фантазія»), №48 («Рок-н-рол») та навчально-виховний комплекс №29 («Таночок троянд»). Найменші учасники фестивалю, колектив «Кріпиши» дитсадка №53, перетворилися у чарівних звірят та затанцювали веселу «Звіробіку», отримавши приз глядацьких симпатій.

Чудову гру на музичних інструментах показали малята ДНЗ №42 і №48.

Фестиваль став яскравим святом дошкілля, незабутньою подією в житті кожної дитини, відкривши нові дитячі таланти та нові імена творчих педагогів, вразив розмаїттям номерів, яскравими костюмами та доброзичливою атмосферою. Переможці були нагороджені дипломами, книжками та солодкими подарунками.

13 травня 2014 року у дитсадку «Лісова казка» було проведено перше відділення міського фестивалю дитячої творчості «Зірки та зірочки»13 травня 2014 року у дитсадку «Лісова казка» було проведено перше відділення міського фестивалю дитячої творчості «Зірки та зірочки»13 травня 2014 року у дитсадку «Лісова казка» було проведено перше відділення міського фестивалю дитячої творчості «Зірки та зірочки»13 травня 2014 року у дитсадку «Лісова казка» було проведено перше відділення міського фестивалю дитячої творчості «Зірки та зірочки»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально