Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Урочиста зустріч випускників і обдарованих учнів шкіл з нагоди закінчення навчального року

Переглядів: 2071
02.06.2014 - 13:04
Урочиста зустріч випускників і обдарованих учнів шкіл з нагоди закінчення навчального року

30 травня у Міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулось нагородження медалістів, переможців олімпіад та інтелектуальних конкурсів, випускників шкіл, технікумів, професійно-технічних училищ, Української інженерно-педагогічної академії.

Урочисту зустріч відкрила начальник відділу освіти Артемівської міської ради Марина Рубцова. Вона відмітила високі досягнення випускників-медалістів та переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт членів Малої академії наук, підкреслила значний вклад у перемоги педагогів-наставників талановитих учнів.

Під звуки фанфар на сцену піднялися 24 медалісти шкіл для нагородження. Секретар міської ради Світлана Кіщенко вручила 19 золотих та 5 срібних медалей випускникам, 39 дипломів і премій Артемівської міської ради переможцям предметних олімпіад, конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН та інтелектуальних конкурсів: 5 переможцям – Всеукраїнських етапів і 22 – обласних етапів олімпіад та конкурсу-захисту МАН, 11 призерам та лауреатам обласних етапів учнівських конкурсів. Були названі прізвища 33 педагогів-наставників обдарованих дітей зі шкіл №№2, 5, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 24 та Артемівського МЦДЮ. Талановита молодь подякувала наставникам за віру в можливості кожного учня, за велику мудрість та готовність допомогти і подарувала їм квіти.

Директор благодійного фонду «ДАР» Людмила Газіна від імені його засновника Дмитра Реви подарувала медалістам золоті серця як символ Кохання, Добра, Краси і Надії та торти і матеріальну допомогу дітям-сиротам - випускникам шкіл, технікумів, професійно-технічних училищ, Української інженерно-педагогічної академії.

Подарунком для дітей та педагогів став концерт, підготовлений колективами Міського центру культури і дозвілля імені Євгена Мартинова, Артемівського МЦДЮ та учасниками дитячого хору ЗОШ №12.

30 травня у Міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулось нагородження переможців олімпіад та інтелектуальних конкурсів, випускників шкіл, технікумів, професійно-технічних училищ, Української інженерно-педагогічної академії.30 травня у Міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулось нагородження переможців олімпіад та інтелектуальних конкурсів, випускників шкіл, технікумів, професійно-технічних училищ, Української інженерно-педагогічної академії.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально