Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Зроблено капітальний ремонт харчоблоку дитячого садка «Ведмежатко» міста Артемівська

Переглядів: 4234
20.08.2014 - 12:23
Зроблено капітальний ремонт харчоблоку дитячого садка «Ведмежатко» міста Артемівська

Щороку колектив дошкільного навчального закладу компенсуючого типу, ясел-садка №55 «Ведмежатко» докладає чимало зусиль для того, щоб садочок був комфортним, затишним і приємним для дітей.

Сучасний дошкільний навчальний заклад - це місце, де дитина має здобувати досвід широкої емоційно-практичної взаємодії з дорослими та однолітками в найбільш значущих для її розвитку сферах. Саме в дитячому садку, в якому дитина реалізовує своє право на фізичний розвиток та повноцінне якісне харчування, украй важливо приділяти увагу середовищу, в якому вона виховується та розвивається.

Цей рік не став винятком: були відремонтовані групові приміщення, спортивний зал. У липні 2014 року був зроблений довгоочікуваний капітальний ремонт харчоблоку дитсадка. Відрадно, що сьогодні у вирішенні цього питання взяли участь небайдужі люди. Завдяки фінансовій підтримці приватних підприємців міста Мелащенко В.А., Побегайло В.Г., підприємств «Інвесткомплектенерго» (керівник Киричок О.І.), «Артек» (керівник Конохович В.І.), «Тавр плюс» (керівник Лисицин Б.С.), допомоги батьків та робітників дитячого садка харчоблок дошкільного навчального закладу придбав сучасний вигляд: була замінена кахельна плитка на стінах, пофарбовані стеля та стіни, поновлені системи водопостачання та опалення. Робітникам харчоблоку буде приємно працювати в оновленому приміщенні, яке відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам. Вони обіцяють ще смачніше годувати малюків.

Колектив дошкільного закладу «Ведмежатко» щиро дякує всім за допомогу і зичить миру, злагоди та добра!

У липні 2014 року був зроблений довгоочікуваний капітальний ремонт харчоблоку дитячого садка «Ведмежатко» міста Артемівська. У липні 2014 року був зроблений довгоочікуваний капітальний ремонт харчоблоку дитячого садка «Ведмежатко» міста Артемівська. У липні 2014 року був зроблений довгоочікуваний капітальний ремонт харчоблоку дитячого садка «Ведмежатко» міста Артемівська.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально