Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 98 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Заступники директорів шкіл міста Артемівська провели установчу нараду

Переглядів: 1193
21 Серпень, 2014 - 13:01
Заступники директорів шкіл міста Артемівська провели установчу нараду

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради 20 серпня 2014 року відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи, яку провела завідувач ММК Ніла Лисюк.

На нараді виступили методисти ММК Ірина Оніщенко, Тетяна Бондарівська та Ірина Єзан. Присутніх було ознайомлено з переліком нормативних документів, що регламентують підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року, з методичними рекомендаціями щодо організації навчально-виховного процесу в початковій, середній та старшій ланці. Зупинилися на вивченні базових дисциплін у 2014-2015 навчальному році. Були розглянуті питання про організацію роботи НВЦ «Інтелект» та Артемівського відділення Малої академії наук у 2014-2015 навчальному році, про забезпечення участі у роботі обласних секцій керівників міських методичних об’єднань та про пріоритетні напрямки виховної роботи з учнями, надані методичні рекомендації щодо підготовки і проведення першого уроку у загальноосвітніх навчальних закладах.

З кожного розглянутого питання школам були надіслані методичні рекомендації з метою їх безпосереднього виконання.

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради 20 серпня 2014 року відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи, яку провела завідувач ММК Ніла Лисюк.Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради 20 серпня 2014 року відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи, яку провела завідувач ММК Ніла Лисюк.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально