Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Відбулась зустріч керівників міських методичних об’єднань для педагогів-дошкільників

Переглядів: 1677
24.09.2014 - 12:33
Відбулась зустріч керівників міських методичних об’єднань для педагогів-дошкільників

На базі дошкільного навчального закладу №47 «Оленка» відбулася зустріч керівників міських методичних об’єднань, творчих груп та педагогічних клубів за темою «Методична робота в сучасному освітньому просторі». Мета заходу - актуалізація сучасних підходів до методичної роботи, надання рекомендацій з планування, організації, проведення засідань методичних об’єднань.

Методист ММК Ірина Нікітіна акцентувала увагу присутніх на сучасних підходах, методах та прийомах роботи з педагогічними кадрами. В ході засідання керівники методичних об’єднань познайомились з критеріями аналізу та самоаналізу відкритих показів організованої діяльності з дітьми, з алгоритмом складення аналізу за результатами роботи методичного об’єднання. Учасники засідання презентували картотеку ігор для створення мотивації успіху під час проведення методичного навчання у різнобічних формах.

На зустріч запросили кореспондента міської газети «Вперед» Тетяну Кірьякову. Вона надала професійні рекомендації щодо складання статі для видавництв та прес-релізу як форми реклами засідання методичного об’єднання.

За традицією відбулось привітання ювілярів педагогічної праці та знов призначених керівників методичних об’єднань, які в якості подарунків отримали методичні посібники щодо організації роботи міських методичних служб.

Так, отримавши творчий запал, з новими планами та ідеями керівники методичних об’єднань розпочнуть діяльність у новому навчальному році.

p9190254p9190255p9190262p9190265

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально