Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Верховна рада України

Свято мудрих та досвідчених в Артемівській школі №12

Переглядів: 3831
03.10.2014 - 10:36

1 жовтня, в золоту осінню пору, ми вшановуємо тих, хто всі свої сили і знання присвятив своєму народові, хто віддав здоров'я і молодість підростаючому поколінню. Про пошану до всіх членів суспільства, визнання їх заслуг говорить той факт, що в нашій країні, поряд з багатьма святами і пам'ятними датами, введено, безумовно, хвилююче та приємне для багатьох свято, — День людини похилого віку.

По-домашньому тепло та гостинно пройшло свято мудрості та добра в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12. Це свято стало традиційним, бо проходить щорічно саме в цей день. В актовій залі школи зібралися мешканці мікрорайону, які все своє життя присвятили праці, рідному місту, вихованню дітей та онуків.

Зі словами привітання перед присутніми виступили секретар міської ради Кіщенко Світлана Іванівна, директор школи Денисов Євген Іванович, депутат Капленко Ольга Петрівна.

Учні школи для гостей свята приготували теплі слова поздоровлення та святковий концерт, а наприкінці кожний гість отримав солодкий подарунок.

День людини похилого віку в Артемівській школі №12.День людини похилого віку в Артемівській школі №12.День людини похилого віку в Артемівській школі №12.

Останні статті на сайті