Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

«І Покровом святим укрила»

Переглядів: 2748
15.10.2014 - 09:06
«І Покровом святим укрила»

     Для  юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято  в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».

На святі були учні шкіл міста №1, №5, вчителі, батьки. Взяли участь у заході 15 дітей із сімей переселенців. В урочисто вбраному залі із букетами осінніх квітів та барвистого листя дерев, ілюстрованому перегляді «Свята мати Покрівонько», читачі  слухали музичні твори «Богородице, Діво, радуйся» (Г. Ланче), «Милосердіє твори» (В. Ковальджи), «Радуйтеся, праведні» (В. Бортнянський), «Молитва до Богородиці» (О. Пінус) у виконанні викладачів школи мистецтв.  Яскравим був виступ учня ШМ Брагіна Романа з піснею «Я для мами чоботи купив». Театралізоване виконання пісні підняло всім настрій, присутні підспівували солісту і аплодували. Впродовж свята читачі бібліотеки декламували вірші про осінь та Матір Божу: Валківський Богдан, Остапенко Софія, Рисякова Вікторія (ОШ №1 3 клас).

      Ведучі свята: бібліотечні працівники Комісаренко Л., Бітюкова К. зробили експрес–огляд інформаційних матеріалів святкового перегляду. Світле літературно–музичне свято дало можливість дітям і дорослим доторкнутися до культурних надбань нащадків, поговорити про милосердя і добро до людей, залучитися до читання книг.

i   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».   Для юних читачів міська бібліотека для дітей спільно зі школою мистецтв підготувала і провела 14.10.2014р. осіннє свято в рамках музичної вітальні «І Покровом святим укрила».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально