Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Відбувся міні-ярмарок вакансій

Переглядів: 1892
26.11.2014 - 08:06
Відбувся міні-ярмарок вакансій

Напередодні  відзначення міжнародного Дня  інвалідів, 25 листопада 2014 року, в  Артемівському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, який організовано на замовлення Колективного підприємства Артемівське учбово-виробниче підприємство українського товариства глухих (директор Чаус Микола Петрович).

Представляла роботодавця на міні-ярмарку головний інженер підприємства  Олена Завгородня.

          Найстаріше підприємство міста засноване в  1946 році. Метою створення підприємства було навчання інвалідів по слуху доступним для них професіям, їх раціональне працевлаштування і соціальна реабілітація. Нині на підприємстві працює понад 100 чоловік, половина з яких є інвалідами по слуху і супутнім захворюванням. Основним видом діяльності підприємства є виготовлення швацьких виробів.  Виконуються замовлення по виготовленню спеціального одягу для  шахтарів,  зварювальників, медичних працівників, співробітників МВС і МО, воєнізованої охорони.

            На період виконання замовлення  підприємством створено 7 тимчасових робочих місць швачок,  за допомогою в    укомплектуванні яких підприємство звернулось до центру зайнятості .

            В ході проведення  заходу  його учасники дізналися про поточну ситуацію на ринку праці  на території Артемівської міської ради, про яку розповів начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал, про соціальні послуги, які надає Державна служба зайнятості своїм клієнтам.

            До участі у заході були запрошені   зареєстровані безробітні, які мали досвід роботи швачки.  В результаті проведеної  роботодавцем співбесіди на підприємство запрошені дві особи, які виявили бажання   взяти участь у тимчасових роботах та відповідають кваліфікаційним вимогам роботодавця щодо пошиття спецодягу.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально