Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

АРТЕМІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТI

Переглядів: 3093
11.12.2014 - 08:01
АРТЕМІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТI

В рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості «Державна служба зайнятості – з людьми і для людей», 09 грудня 2014 року, в  Артемівському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, який організовано для Комунального підприємства «Артемівськміськелектроавтотранс» (директор - Сергій Деменков).  Підприємство  активно співпрацює з центром зайнятості і є  його надійним соціальним партнером. З початку 2014 року за сприяння центру зайнятості на підприємстві укомплектовані більше 40 вакансій. Серед них - робочі місця електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування, кондукторів, водіїв тролейбуса, слюсарів з ремонту рухомого складу, тощо. 

Відкрила ярмарок  директор Артемівського міського центру зайнятості Ірина Лещенко. Привітавши учасників заходу, вона розповіла про  партнерські стосунки з підприємством, ознайомила учасників заходу з ситуацію, яка сьогодні склалася на  ринку праці.  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал  надав інформацію про соціальні послуги, які служба зайнятості надає  своїм клієнтам, як з  числа незайнятого населення, так   і роботодавців.

З презентацією підприємства і вакансій  виступила Ірина Голуб, інженер з підготовки та обліку кадрів КП «Артемівськміськелектроавтотранс». Підприємство  з 1967 року здійснює тролейбусні перевезення пасажирів. Сьогодні на підприємстві працюють 217 чоловік,  які мають достойні умови для праці та відпочинку, вчасно виплачується заробітна плата. Підприємство має свою базу відпочинку, де  влітку за рахунок підприємства разом із сім’ями оздоровлюються робітники підприємства.

На сьогодні підприємство має вільні робочі місця водіїв тролейбуса, слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування та кондукторів.

В ярмарку взяли участь 9 осіб з числа зареєстрованих безробітних. В результаті співбесіди, яку проведено з кожним  шукачем роботи,  на вільне робоче місце  слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування  виписано 1 направлення, 2 претендента, які виявили бажання працевлаштуватися на підприємство,  запрошені  до КП «Артемівськміськелектроавтотранс»  для більш детального ознайомлення з його роботою та кваліфікаційними вимогами роботодавця.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально