Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 204 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Кавовий гризайль

Переглядів: 2022
25 Грудень, 2014 - 17:00
Кавовий гризайль

В Артемівському міському Центрі технічної творчості дітей та юнацтва відбувся міський семінар-практикум для вчителів початкових класів та образотворчого мистецтва в техніці гризайль.

Гризайль – вид живопису, який виконується тональними градаціями фарби одного кольору. Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Наталя Кузнецова змогла довести всім присутнім, що каву можна не тільки пити, а й використовувати для створення різноманітних малюнків. Кавовий малюнок, кавовий гризайль, кавова акварель – назви різні, але рецепт один: додати дрібку кави, трішки фантазії і маємо можливість створювати унікальні, прекрасні картини.

Надану техніку можна використовувати для роботи з учнями в школі, вона незвичайна, нетрадиційна та легко може зацікавити учнів, а особливих навичок малювання не потребує. Потрібно лише тільки включити творчу уяву та мати бажання творити.

Під час семінару вчителі створили зимові листівки, а набутий досвід завжди стане у нагоді в їхній подальшій професійній діяльності.

img_5453img_5455img_5466img_5457

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально