Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 57 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

«Раз, два - і в дамках!»

Переглядів: 2348
23.01.2015 - 11:56
«Раз, два - і в дамках!»

Бажаєте удосконалити свою майстерність в грі в шашки? Тоді запрошуємо вас до центральної міської бібліотеки в шахово-шашковий клуб «Дамка+Ферзь».

В січні вже відбулись перші шашкові турніри серед учнів 5-9-х класів НВК №11. Уроки майстерності проводили спеціалісти Українського центру з фізкультури та спорту: кандидат в майстри спорту по шашкам, старший тренер збірної України серед спортсменів з порушенням зору і опорно-рухового апарату Мударисов Дмитро Закієвич та багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, майстер спорту по шашкам Ведьорко Людмила Іванівна.

На першому засіданні клубу його учасники прослухали настанови тренерів та розповіли, чому вони мають бажання грати в шашки. Також були зіграні шашкові партії.

За два дні роботи клубу вже виявлені перші переможці. Серед дівчат 5-6 класів I-II місце розділили Сущенко Маріанна та Баловнєва Дар’я, а серед хлопчиків перше місце – у Агашкова Валерія, друге – Антипенко Сергія, третє – Кузич Іллі.

А результати шашкового турніру другого дня такі: перше місце посів учень ЗОШ №7 Барабаш Олександр, друге, третє місця у учнів НВК №11 Білоус Поліни та Лукіщенка Василя.

Тож всіх, хто любить гру в шашки, хто мріє стати гравцем на міжнародних турнірах запрошуємо в центральну міську бібліотеку, що по вул. Артема, 28, тел. 2-14-79.

В січні в Артемівській центральній міській бібліотеці відбулись перші шашкові. Уроки майстерності проводили кандидат в майстри спорту по шашкам  Мударисов Д. З. та багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, майстер спорту по шашкам Ведьорко Л. ІВ січні в Артемівській центральній міській бібліотеці відбулись перші шашкові. Уроки майстерності проводили кандидат в майстри спорту по шашкам  Мударисов Д. З. та багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, майстер спорту по шашкам Ведьорко Л. ІВ січні в Артемівській центральній міській бібліотеці відбулись перші шашкові. Уроки майстерності проводили кандидат в майстри спорту по шашкам  Мударисов Д. З. та багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, майстер спорту по шашкам Ведьорко Л. ІsaВ січні в Артемівській центральній міській бібліотеці відбулись перші шашкові. Уроки майстерності проводили кандидат в майстри спорту по шашкам  Мударисов Д. З. та багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, майстер спорту по шашкам Ведьорко Л. ІВ січні в Артемівській центральній міській бібліотеці відбулись перші шашкові. Уроки майстерності проводили кандидат в майстри спорту по шашкам  Мударисов Д. З. та багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, майстер спорту по шашкам Ведьорко Л. І

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально