Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Центральна міська бібліотека відсвяткувала Міжнародний день рідної мови

Переглядів: 2536
19.02.2015 - 12:32
Центральна міська бібліотека відсвяткувала   Міжнародний день рідної мови

Стало доброю традицією щороку проводити в наших бібліотеках заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови, проголошеного на конференції ЮНЕСКО в 1999 році у Парижі.

18 лютого 2015 року в центральній міській бібліотеці зібрались на свято «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті!» ті , хто від народження знає, любить і поважає свою рідну мову: українці і росіяни, білоруси і поляки, грузини і греки та євреї.

Свято почалося з ознайомлення з «книжковими островками», де була представлена перекладена література з фондів бібліотеки та на мові оригіналу тих національних меншин, які проживають у нашому місті.

Окремо були виділені островки з подарованими книгами, які були зібрані для артемівських бібліотек волонтерською групою НАЕК «Енергоатом», народозавчо-просвітницьким центром «Факел Марії», в ході проведення акції «Український простір» на Львівському форумі видавців – 2014 та співробітниками СБУ.

Також, на цьому святі представник волонтерської групи «Бахмут  український» Ганна Бокова передала в дар бібліотеці від Ліги українських меценатів та української видавничої спілки ім. Юрія Липи сучасну нову літературу.

Присутні з цікавістю знайомились з новинками літератури, представленою на цих островках, бажаючі мали змогу взяти вибрану книгу для читання вдома.

Далі свято продовжилось виступами школярів НВК №11, Опитнянської ЗОШ, школи-інтернату №1, студентів коледжу транспортної інфраструктури, працівників бібліотеки та Центра творчості дітей та юнацтва, які читали вірші на різних мовах. В залі лунала милозвучна українська, дзвінка білоруська, могутня російська, самобутня грузинська мови.  

Колишній викладач російської мови та літератури, наш постійний читач – Калюжна Лариса Пилипівна з натхненням прочитала російською мовою уривки з творів О. Пушкіна та українською гуморески П. Глазового.

Присутні в залі бурхливими оплесками вітали всіх виконавців.

Своєрідним виступом відзначились представники єврейської меншини, які виконали пісню «Хава Нагила» і весь зал підспівував їм.

Завершилось свято музичним подарунком від студентів музичного училища ім. І. Карабиця. На акордеонах вони виконали варіації на тему карпатських пісень.

18 лютого в центральній міській бібліотеці м.Артемівська зібрались на свято «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті!» ті , хто від народження знає, любить і поважає рідну мову: українці і росіяни, білоруси і поляки, грузини і греки та євреї.18 лютого в центральній міській бібліотеці м.Артемівська зібрались на свято «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті!» ті , хто від народження знає, любить і поважає рідну мову: українці і росіяни, білоруси і поляки, грузини і греки та євреї.18 лютого в центральній міській бібліотеці м.Артемівська зібрались на свято «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті!» ті , хто від народження знає, любить і поважає рідну мову: українці і росіяни, білоруси і поляки, грузини і греки та євреї.18 лютого в центральній міській бібліотеці м.Артемівська зібрались на свято «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті!» ті , хто від народження знає, любить і поважає рідну мову: українці і росіяни, білоруси і поляки, грузини і греки та євреї.18 лютого в центральній міській бібліотеці м.Артемівська зібрались на свято «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті!» ті , хто від народження знає, любить і поважає рідну мову: українці і росіяни, білоруси і поляки, грузини і греки та євреї.18 лютого в центральній міській бібліотеці м.Артемівська зібрались на свято «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті!» ті , хто від народження знає, любить і поважає рідну мову: українці і росіяни, білоруси і поляки, грузини і греки та євреї.18 лютого в центральній міській бібліотеці м.Артемівська зібрались на свято «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті!» ті , хто від народження знає, любить і поважає рідну мову: українці і росіяни, білоруси і поляки, грузини і греки та євреї.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально