Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 48 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

Переглядів: 1872
23.02.2015 - 11:40
Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

20 лютого 2015р. в одному із залів краєзнавчого музею пройшла зустріч з воїнами-інтернаціоналістами учасниками бойових дій в Демократичній республіці Афганістан. Зустріч була присвячена виводу військ з Афганістану.

В цьому заході приймали участь також колишній директор музею Афганістану  та студенти ліцею  №147.  Під час зустрічі було продемонстровано відеоматеріал, презентацію, виставку експонатів тих подій. Але емоційності придали «живі» розповіді артемівських учасників афганської війни. У кінці студенти прочитали вірші та запалили свічки.

20 лютого 2015р. в одному із залів краєзнавчого музею м.Артемівська пройшла зустріч з воїнами-інтернаціоналістами учасниками бойових дій в Демократичній республіці Афганістан.20 лютого 2015р. в одному із залів краєзнавчого музею м.Артемівська пройшла зустріч з воїнами-інтернаціоналістами учасниками бойових дій в Демократичній республіці Афганістан.20 лютого 2015р. в одному із залів краєзнавчого музею м.Артемівська пройшла зустріч з воїнами-інтернаціоналістами учасниками бойових дій в Демократичній республіці Афганістан.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально