Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Тиждень, присвячений Дню народження Тараса Шевченка, пройшов в Артемівській школі №7

Переглядів: 3516
13.03.2015 - 07:37
Тиждень, присвячений Дню народження Тараса Шевченка, пройшов в Артемівській школі №7

З 2 по 6 березня в Артемівській школі №7 проходив Тиждень, присвячений Дню народження Тараса Шевченка. Учні всіх класів ще раз згадали основні віхи біографії Великого Митця, його знакові літературні твори, а також головні мотиви творчості.

Відкриття Тижня відбулось для учнів молодшої школи інформаційними хвилинками, під час яких десятикласники ознайомили їх із біографією Т.Шевченка, його значенням для розвитку української літератури. Серед учнів 5 класу був проведений творчий конкурс малюнків, плакатів, стіннівок під назвою «А почитай-но, синку, Кобзаря!» П’ятикласники створили ілюстрації до прочитаних творів і поділилися враженнями, які справила на них творчість поета. Діти зізналися, що завдяки творам Т. Шевченка навчилися любити природу, співчутливо ставитися до людей, зрозуміли, що значить любити Батьківщину й відчули цю любов у собі. Учні 6-х класів взяли участь у міському заході, що проходив у міській дитячій бібліотеці. Співробітники бібліотеки познайомили шестикласників із творчим доробком Шевченка-художника і відкрили для дітей цей ще не досить відомий аспект його культурної спадщини. Для 6-7 класів проведено літературну вікторину «Що я знаю про Тараса Шевченка». Старшокласники переглянули презентацію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»: згадали твори митця, які вчили напам’ять, і поділилися думками щодо зв’язку Т. Шевченка із сучасністю, його далекоглядного погляду у майбутнє.

В останній день були підведені підсумки конкурсу творів «Слідами Шевченка до власного Я», який проходив упродовж тижня серед учнів 5-11 класів та визначені переможці конкурсу читців віршів Кобзаря серед 1-4 класів.

Тиждень, присвячений вшануванню Дня народження Тараса Шевченка, є традиційною і невід’ємною часткою пізнання нашого Великого Поета, який став символом української нації, світочем української літератури. Перечитування його творів, згадування основних біографічних відомостей, аналіз суспільно-політичних умов, під час яких жив і творив Кобзар, дають змогу учням і учителям знову і знову осягнути велич українського генія, а також подивитися на історію творення і розвитку української літератури у зв’язках минулого із сучасним.

p5030148p5040162

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально