Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Місячник родинного виховання в Артемівській школі №2

Переглядів: 5238
25.03.2015 - 11:10
Місячник родинного виховання в Артемівській школі №2

Насиченим і різноманітним видався місячник родинного виховання в Артемівській школі №2, який проходив під гаслом «Без сім’ї немає щастя на землі». Проводився він з метою пропаганди кращого досвіду сімейного виховання, залучення батьків до організації позакласної виховної роботи у закладі.

Слід відмітити активну і кропітку роботу батьківської громади з класними керівниками та учнями окремих класів, в яких саме батьки охоче долучаються до проведення виховних заходів. Так членами батьківських комітетів 1-х класів під час місячника проведено годину спілкування «Будьмо знайомі». У 3 класі спільно з батьками пройшов виховний захід «Свято книги». Класні керівники 6-х класів за допомогою батьків підготували і провели години спілкування «Поговоримо по-сімейному».

У 4-Б класі батьки допомогли у підготовці години спілкування «Без сім’ї немає щастя на землі». Учні читали вірші про маму, співали пісні про родину, відгадували загадки та пояснювали прислів’я про значення сім’ї для кожної людини, а також говорили про те, що їх класний колектив – це також друга сім’я, яку вони люблять та поважають, а класний керівник Олена Жарова для них - це друга мама. Батьки залюбки брали участь в обговоренні життєвих ситуацій та в іграх. Звичайно, не обійшлося без чаювання.

Завершився місячник конкурсом малюнків «Знайомтесь – це моя родина, частинка Батьківщини – України» та педагогічною радою за темою «Чого хочуть батьки та діти від школи».

Насиченим і різноманітним видався місячник родинного виховання в Артемівській школі №2, який проходив під гаслом «Без сім’ї немає щастя на землі». Насиченим і різноманітним видався місячник родинного виховання в Артемівській школі №2, який проходив під гаслом «Без сім’ї немає щастя на землі».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально