Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

«Мама, тато, я – спортивна сім’я » - родинні спортивні змагання в Артемівській №5

Переглядів: 1369
31.03.2015 - 05:58
«Мама, тато, я – спортивна сім’я » - родинні спортивні змагання в Артемівській №5

В Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням з метою формування тісного зв’язку в учнівських та батьківських колективах, пропаганди здорового способу життя та прищеплення любові до занять спортом в рамках оголошеного відділом освіти місячника родинного виховання «Домашнє вогнище родинне – оселя наша і сім’я» було проведено спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

У заході взяли участь учні 1-х класів разом зі своїми батьками. Команди складалися з 6 учасників: двох матусь, двох татусів та двох дітей. Так, команди «Живчики» (1-А класу), «Дружна сімейка» (1-Б класу) та «Швидкі кеди» (1-В класу) змагалися за звання кращих спортсменів. Бадьоро та цікаво пройшли спортивні конкурси. Батьки, учні та члени журі отримали багато позитивних емоцій. За результатами запеклої боротьби переможцем стала команда батьків та учнів 1-В класу «Швидкі кеди», ІІ місце посіла команда 1-Б класу «Дружна сімейка», ІІІ місце - команда 1-А класу «Живчики».

Організатори змагань сподіваються, що спортивна гра піде на користь не лише підростаючому поколінню учнів, а й їх батькам.

В Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 в рамках оголошеного відділом освіти місячника родинного виховання «Домашнє вогнище родинне – оселя наша і сім’я» було проведено спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я».В Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 в рамках оголошеного відділом освіти місячника родинного виховання «Домашнє вогнище родинне – оселя наша і сім’я» було проведено спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально