Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Люблю рідне місто

Переглядів: 1043
01.04.2015 - 05:56
Люблю рідне місто

До Дня довкілля, у рамках акції «Благоустрій рідного міста» всі учні та працівники Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 вийшли на суботник.

Учні 6-10 класів разом з класними керівниками прибирали сквер міста, прибирали торішнє листя, видаляли зайві пагонки. Малеча наводила порядок на пришкільній території. Усі працювали дружно і злагоджено. Шкільне подвір’я, міський парк сяють чистотою.

Суботник пройшов з гарним настроєм. Всі учасники акції впевнені у тому, що їхня праця допоможе зробити рідне місто чистішим та затишнішим. Приємно, коли ти стаєш частиною веселого товариства, що допомагає суспільству, бо як говориться: «Спільна праця зближує!» А корисна праця приносить користі вдвічі більше.

Тож УСІ МОЛОДЦІ!

До Дня довкілля, у рамках акції «Благоустрій рідного міста» всі учні та працівники Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 вийшли на суботник.До Дня довкілля, у рамках акції «Благоустрій рідного міста» всі учні та працівники Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 вийшли на суботник.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально