Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Гендерне виховання підлітків

Переглядів: 1952
02.04.2015 - 06:56
Гендерне виховання підлітків

У межах місячника родинного виховання, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, у міському Центрі дітей та юнацтва відбулася пізнавальна конкурсна програма для дітей старшого шкільного віку «Хто в домі господар». Активними учасниками програми стали слухачі секцій Малої академії наук.

Головною метою заходу було формування у підлітків правильного уявлення про взаємини статей, заснованих на системі загальнолюдських і національних моральних цінностей; розкриття особливостей жіночої і чоловічої психології, а також відмінностей поведінки представників різної статі.

Старшокласникам була запропонована участь у різноманітних конкурсах, тренінгових вправах, іграх, також підлітки отримали багато корисної інформації з гендерного виховання.

Наприкінці заходу зробили висновки: незважаючи на індивідуальні прояви статі, відмінності мислення й способу життя, Чоловік і Жінка однакові, прекрасні й важливі один для одного. Вони такі різні, але все ж таки… разом.

У межах місячника родинного виховання, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, у міському Центрі дітей та юнацтва відбулася пізнавальна конкурсна програма для дітей старшого шкільного віку «Хто в домі господар». У межах місячника родинного виховання, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, у міському Центрі дітей та юнацтва відбулася пізнавальна конкурсна програма для дітей старшого шкільного віку «Хто в домі господар».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально