Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Заговори, щоб я тебе побачив

Переглядів: 1226
16.04.2015 - 10:42
Заговори, щоб я тебе побачив

14 квітня в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 заступником директора з навчально-виховної роботи Олександрою Прядко та педагогом-організатором Ксенією Давидовою був проведений тренінг для майбутніх 10-класників.

Заговори, щоб я тебе побачив. Ці слова належать давньогрецькому філософу Сократу. Коли в Афінську школу до Сократа приводили нового учня, він просив його розповісти про те, що учень очікує від навчання, від своїх майбутніх учителів. Кожен погодиться з тим, що по спілкуванню людини можна зрозуміти всі його думки і вчинки, які він здійснює у своєму житті.

Учасники тренінгу, учні 9-10 класів, об’єдналися у команди, щоб відповісти на питання: «Чого ви очікуєте від навчання у старшій школі?». Наставниками-тренерами команд стали вчителі школи Надія Грабівська, Галина Раскова, Інна Мацюк. Були задіяні вправи «Нецке», «Я - своїй команді», «Зрозумій мене». Під час обговорення учні розповіли, що вносити свій внесок в команду можна по-різному - виконуючи організаторські або творчі функції, впливаючи психологічно на атмосферу в команді, даючи іншим ентузіазм і впевненість у своїх силах або згладжуючи конфлікти.

Підсумком тренінгу стало оформлення стіни Дружби, на якій учасники залишили свої враження та побажання.

14 квітня в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 був проведений тренінг для майбутніх 10-класників, щоб відповісти на питання: «Чого ви очікуєте від навчання у старшій школі?». 14 квітня в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 був проведений тренінг для майбутніх 10-класників, щоб відповісти на питання: «Чого ви очікуєте від навчання у старшій школі?».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально