Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 29 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Науково-практична учнівська конференція «Інтеграція науки і практики: досвід профілів»

Переглядів: 1150
29.04.2015 - 08:31
Науково-практична учнівська конференція «Інтеграція науки і практики: досвід профілів»

Артемівська школа №5 має статус профільної школи з 1991 року та у експериментальному режимі відпрацювала технологію освітньої системи, що орієнтована на профільні інтереси і життєві плани учнів.

Традиційно у школі відкриваються фізико-математичний, біолого-хімічний профілі. У квітні відбулась третя шкільна науково-практична конференція "Інтеграція науки і практики: досвід профілів", метою якої була презентація роботи профілів, формування інформаційної культури. В цьому році до учнів школи приєднались учні НВК №11 та ЗОШ №7, які гідно представили свої профілі.

Дві години плідної роботи пролетіли непомітно. 19 учнів 8-11 класів на серйозному рівні представили свої наукові доповіді.

Заключне слово взяла директор школи Вікторія Просяник. У її звертанні до всіх учасників наукового засідання пролунали слова глибокої вдячності за істотний внесок в інтелектуальний розвиток школи, міста, області. Вона виразила від імені всього президіуму впевненість у тому, що проведення в школі науково-практичних конференцій - прекрасний стартовий майданчик для подальшої серйозної наукової діяльності.

У квітні в місті Артемівськ відбулась третя шкільна науково-практична конференція "Інтеграція науки і практики: досвід профілів". В цьому році до учнів школи №5 приєднались учні НВК №11 та ЗОШ №7, які гідно представили свої профілі.У квітні в місті Артемівськ відбулась третя шкільна науково-практична конференція "Інтеграція науки і практики: досвід профілів". В цьому році до учнів школи №5 приєднались учні НВК №11 та ЗОШ №7, які гідно представили свої профілі.У квітні в місті Артемівськ відбулась третя шкільна науково-практична конференція "Інтеграція науки і практики: досвід профілів". В цьому році до учнів школи №5 приєднались учні НВК №11 та ЗОШ №7, які гідно представили свої профілі.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально