Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 114 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Перший в Артемівську мовний загін «Heppy» на базі пришкільного табору Артемівського НВК №11

Переглядів: 2024
23 Червень, 2015 - 09:33
Перший в Артемівську мовний загін «Heppy» на базі пришкільного табору Артемівського НВК №11

Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності держави та її європейської інтеграції. Без знання іноземних мов немає ні сучасної науки, ні вищої освіти.

Підтримуючи ініціативу Міністерства освіти і науки України, для забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам на базі пришкільного табору Артемівського НВК №11 для 26 учнів 1-4 класів працював мовний загін «Heppy».

За допомогою куратора Елли Іонової, яка має досвід роботи в мовному таборі, вихователі – вчителі англійської мови Андрій Спиця, Світлана Свистунова, Тетяна Стьопіна, вчитель французької мови Оксана Валика, вчитель німецької мови Сергій Бобраков та їхні помічники – студенти Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» Катерина Полухіна, Катерина Вєтрова, створили цікаве пізнавальне мовне середовище та комфортні умови для заохочення своїх вихованців до вивчення іноземних мов.

Програма мовного загону «Happy» дозволила дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземними мовами. При цьому знання дитини не оцінювалися як у школі, навчання мові проходило у формі ігор «Bingo», «WhoamI?», «BrokenPhone», «EatorBeat» та у ході створення проектів із тем «MyJoy», «MyMenu», «MyImpressions» тощо.

Беручі активну участь у квестах, кулінарних майстер-класах, днях караоке, настільних іграх, шоу талантів іноземною, театральній студії, перегляді та обговоренні фільмів іноземною мовою, екскурсіях містом, діти не тільки дізналися чимало нового про мовні особливості іншомовних країн, про вимову, акцент, діалекти, а й розвили нові навички командної взаємодії.

Саме через таку діяльність діти істотно розширили свій кругозір та набули мовленнєві та комунікативні навички.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально