Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Міжклубні змагання на скейт-роликах

Переглядів: 1168
07.07.2015 - 06:24
Міжклубні змагання на скейт-роликах

Активний спосіб життя це не тільки здоров'я, але і маса позитивних та яскравих моментів у житті, захоплюючих зустрічей із друзями, які прикрашають дитинство і роблять літні канікули такими, що запам'ятовуються надовго.

Саме такими активістами є вихованці, які відвідують клуби школярів міського Центру дітей та юнацтва і з радістю беруть участь у міжклубних змаганнях. Одне з них пройшло третього липня у міському скейт-парку і мало назву "Зигзаг удачі". У них взяло участь близько 30 юних ройлерів. Для них педагогами були організовані конкурси та естафети, дітям було весело і цікаво брати в них участь. За доброю  традицією при завершенні заходу, діти були нагороджені солодкими призами.

3 липня у міському скейт-парку пройшли між клубні змагання  школярів міського Центру дітей та юнацтва "Зигзаг удачі". У них взяло участь близько 30 юних ройлерів. За доброю  традицією при завершенні заходу, діти були нагороджені солодкими призами.3 липня у міському скейт-парку пройшли між клубні змагання  школярів міського Центру дітей та юнацтва "Зигзаг удачі". У них взяло участь близько 30 юних ройлерів. За доброю  традицією при завершенні заходу, діти були нагороджені солодкими призами.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально