Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 132 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Народні свята та розваги в «Дзвіночку»

Переглядів: 1153
14 Липень, 2015 - 09:35
Народні свята та розваги в «Дзвіночку»

Важливим напрямом патріотичного виховання є залучення дошкільнят до народознавства – вивчення культури, побуту, звичаїв рідного народу, прищеплювання інтересу до народних традицій та ігор.

У дошкільному навчальному закладі №25 «Дзвіночок» у липні пройшов тиждень взаємовідвідування освітньої діяльності вихователями «Ознайомлення дошкільників з народними традиціями, фольклором та іграми».

Метою заходу було формування шанобливого ставлення до культурного спадку свого народу, його національних особливостей, сприяння пробудженню патріотичних почуттів у дітей, виховання у них почуття власної гідності як у представників свого народу.

Так, в старшій групі «Сонечко» вихователем Вірою Ошеровою було проведено низку українських народних ігор під гаслом «Віночок народних ігор». З’ясувалося, що ефективність виконання дошкільниками фізичних вправ значно поліпшується, якщо їх виконання відбувається на позитивному емоційному тлі, яке може забезпечити саме використання фольклорних творів.

У формі екскурсії по ділянках дошкільного закладу вихователем Іриною Помєшкіною разом із дітлахами старшої групи «Барвінок» було проведено пізнавальне заняття «Купальські прикмети, традиції та ігри». Діти мали змогу перетворитися на дослідників, спостерігачів, поповнили свої знання про свято Івана Купала та за допомогою мнемотаблиць вивчили  купальську пісеньку «У вишневому садочку».

Вирази облич дітей вказували на їх емоційне задоволення від виконання українських народних пісень та ігор. Краса та щирість української мови, старовинних народних пісень створили святковий, піднесений настрій у всіх учасників тематичного тижня. Вважаємо, що саме такий настрій залишає глибокий слід в дитячих серденьках і є запорукою пробудження патріотичних почуттів у майбутніх громадян країни.

У дошкільному навчальному закладі №25 «Дзвіночок» у липні пройшов тиждень взаємовідвідування освітньої діяльності вихователями «Ознайомлення дошкільників з народними традиціями, фольклором та іграми».У дошкільному навчальному закладі №25 «Дзвіночок» у липні пройшов тиждень взаємовідвідування освітньої діяльності вихователями «Ознайомлення дошкільників з народними традиціями, фольклором та іграми».У дошкільному навчальному закладі №25 «Дзвіночок» у липні пройшов тиждень взаємовідвідування освітньої діяльності вихователями «Ознайомлення дошкільників з народними традиціями, фольклором та іграми».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально