Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 118 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Новини ЦНАПу
14-12-2017 | ЦНАП в місті Бахмут започатковано нову послугу

В рамках взаємодії та співпраці з Фондом соціального страхування України в Донецькій області,  з метою забезпечення гарантій застрахованих осіб щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітності та пологам, від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, та розширення спектру послуг, які надаються населенню, з 18 грудня в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради двічі на тиждень спеціалістами Бахмутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, будуть надаватись  консультації для потерпілих на виробництві та страхувальників.

03-11-2017 | Підвищення кваліфікації та отримання практичного досвіду адміністраторами ЦНАП

25– 29 жовтня 2017 року адміністратори  Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради, прийняли участь у п’ятиденних  тренінгах на тему «Організація процесу надання адміністративних послуг, розвинення комунікативних навиків та психологічної стійкості персоналу ЦНАП», які відбувалися у м. Святогірськ.

06-10-2017 | Адміністратори ЦНАП постійно підвищують свою кваліфікацію

В рамках Програми ПРООН та ООН Жінки «Відновлення та розбудова миру» за проектом «Відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від кризи», яка фінансується Європейським союзом, 28 вересня – 02 жовтня 2017 року адміністратори  Центру прийняли участь у п’ятиденних  тренінгах  на тему «Організація процесу надання адміністративних послуг, розвинення комунікативних навиків та психологічної стійкості персоналу ЦНАП», які відбувалися у м. Святогірськ.

13-09-2017 | «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації»

В рамках Програми «Відновлення та розбудова миру» компонент 2 «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації», яка реалізується ПРООН за підтримки Європейського союзу, 05-10 вересня 2017 року адміністратори  Центру прийняли участь у навчальному турі та відвідали Центри надання адміністративних послуг міста  Львів та Львівської області, в яких наявний успішний досвід організації надання адміністративних послуг.

23-08-2017 | Ознайомлення з кращими практиками та обміну досвідом

Адміністратори відділу надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради  постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом ознайомлення з кращими практиками та обміну досвідом.

18-08-2017 | Семінар-практикум з питань державної реєстрації громадських об’єднань

16 серпня 2017 року адміністратори відділу надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради прийняли участь у семінарі-практикумі з питань державної реєстрації громадських об’єднань, який проводився у місті Краматорську Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області. Участь у заході прийняли представники ЦНАП 5 міст та 3 районів області.

24-07-2017 | ЦНАП відновлює надання послуг у сфері державного архітектурно-будівельного контролю

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ЦНАП в місті Бахмут відновлює надання послуг у сфері державного архітектурно-будівельного контролю

10-05-2017 | ЦНАП в місті Бахмут розширює перелік послуг

З 10 травня 2017 року в рамках Угоди про взаємодію з Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області  через Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради   розпочато прийом документів з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських об’єднань із статусом юридичної особи (створення, включення відомостей до Реєстру, внесення змін до відомостей, припинення, створення відокремленого підрозділу).


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально