Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Новини ЦНАПу
22.06.2018 - 15:05 | ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З метою  підвищення рівня поінформованості населення та роботодавців, в рамках взаємодії та співпраці з Бахмутським міським центром зайнятості з 26 червня 2018 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради щовівторка з 10:00 до 12:00 години  спеціалістами Бахмутського міського центру зайнятості будуть надаватись  консультації щодо послуг, які надаються Донецькою обласною службою зайнятості.

25.05.2018 - 15:09 | Місцеве самоврядування та децентралізація на Сході України

22-24 травня 2018 року у м. Святогірськ Донецької області в рамках Програми ПРООН з відновлення та розбудови миру пройшов форум «Місцеве самоврядування та децентралізація на Сході України: найкращі практики та перспективи майбутнього».

15.05.2018 - 08:21 | Навчальний семінар в рамках обміну досвідом

11 травня 2018 року за підтримки Центру розвитку місцевого самоврядування та Департаменту економіки облдержадміністрації разом з Лиманською об’єднаною територіальною громадою проведено навчальний семінар в рамках обміну досвідом з надання послуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб з використанням програмного комплексу компанії «Реноме – Смарт».

15.05.2018 - 08:16 | ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ЦНАП в місті Бахмут розширено перелік  послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань

06.04.2018 - 08:56 | Участь у нарадах щодо вирішення проблемних питань діяльності ЦНАП

На при кінці березня 2018 року у місті Краматорськ відбулась низка нарад спрямованих на вирішення проблемних питань діяльності центрів надання адміністративних послуг Донецької області, участь у яких прийняв керівник Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради.

06.04.2018 - 08:50 | Ознайомлення з найкращими практиками іноземного досвіду

29-30 березня 2018 року в рамках програми ПРООН «Програма відновлення та розбудови миру» представники відділу надання адміністративних послуг  Бахмутської міської ради та відділу економіки та прогнозування Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради прийняли участь у тренінгу « Фіскальна децентралізація. Оптимізація використання місцевих ресурсів. Програми місцевого розвитку. Шляхи збільшення власних доходів громади. Регуляторна політика: виклики реформи децентралізації», який проводився у м. Святогірськ.

06.04.2018 - 08:47 | Проведено навчальний семінар з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

28 березня 2018 року за ініціативи Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області проведено навчальний семінар з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

22.02.2018 - 06:21 | В ЦНАП зростає популярність безготівкових розрахунків

З 26 січня 2018 року в ЦНАП м. Бахмут почали працювати платіжні термінали для здійснення безготівкової оплати за адміністративні послуги.

26.01.2018 - 09:36 | У ЦНАП запроваджено оплату адміністративного збору через платіжні термінали

З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернення, у Центрі надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради запроваджено еквайрингове обслуговування для оплати адміністративного збору через платіжні термінали всіх платних послуг, які надаються в Центрі.

14.12.2017 - 13:47 | ЦНАП в місті Бахмут започатковано нову послугу

В рамках взаємодії та співпраці з Фондом соціального страхування України в Донецькій області,  з метою забезпечення гарантій застрахованих осіб щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітності та пологам, від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, та розширення спектру послуг, які надаються населенню, з 18 грудня в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради двічі на тиждень спеціалістами Бахмутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, будуть надаватись  консультації для потерпілих на виробництві та страхувальників.

03.11.2017 - 07:12 | Підвищення кваліфікації та отримання практичного досвіду адміністраторами ЦНАП

25– 29 жовтня 2017 року адміністратори  Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради, прийняли участь у п’ятиденних  тренінгах на тему «Організація процесу надання адміністративних послуг, розвинення комунікативних навиків та психологічної стійкості персоналу ЦНАП», які відбувалися у м. Святогірськ.

06.10.2017 - 12:53 | Адміністратори ЦНАП постійно підвищують свою кваліфікацію

В рамках Програми ПРООН та ООН Жінки «Відновлення та розбудова миру» за проектом «Відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від кризи», яка фінансується Європейським союзом, 28 вересня – 02 жовтня 2017 року адміністратори  Центру прийняли участь у п’ятиденних  тренінгах  на тему «Організація процесу надання адміністративних послуг, розвинення комунікативних навиків та психологічної стійкості персоналу ЦНАП», які відбувалися у м. Святогірськ.

13.09.2017 - 11:20 | «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації»

В рамках Програми «Відновлення та розбудова миру» компонент 2 «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації», яка реалізується ПРООН за підтримки Європейського союзу, 05-10 вересня 2017 року адміністратори  Центру прийняли участь у навчальному турі та відвідали Центри надання адміністративних послуг міста  Львів та Львівської області, в яких наявний успішний досвід організації надання адміністративних послуг.

23.08.2017 - 07:23 | Ознайомлення з кращими практиками та обміну досвідом

Адміністратори відділу надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради  постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом ознайомлення з кращими практиками та обміну досвідом.

18.08.2017 - 08:37 | Семінар-практикум з питань державної реєстрації громадських об’єднань

16 серпня 2017 року адміністратори відділу надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради прийняли участь у семінарі-практикумі з питань державної реєстрації громадських об’єднань, який проводився у місті Краматорську Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області. Участь у заході прийняли представники ЦНАП 5 міст та 3 районів області.

24.07.2017 - 07:11 | ЦНАП відновлює надання послуг у сфері державного архітектурно-будівельного контролю

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ЦНАП в місті Бахмут відновлює надання послуг у сфері державного архітектурно-будівельного контролю

10.05.2017 - 07:14 | ЦНАП в місті Бахмут розширює перелік послуг

З 10 травня 2017 року в рамках Угоди про взаємодію з Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області  через Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради   розпочато прийом документів з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських об’єднань із статусом юридичної особи (створення, включення відомостей до Реєстру, внесення змін до відомостей, припинення, створення відокремленого підрозділу).

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально