Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Новини
24.06.2019 - 16:13 | Здійсніть демонтаж рекламних засобів, встановлених без дозвільних документів!

Згідно Наказу Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради від 14.06.2019  № 98п, власникам рекламних засобів, встановлених без дозвільних документів здійснити їх демонтаж та привести місце розташування в належний стан, а саме виконати заходи щодо відновлення порушених об’єктів  благоустрою.

24.06.2019 - 08:37 | До уваги реалізаторів пального та спирту етилового

З 01.07.2019 року головні зміни відбудуться у системі електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП). Це пов’язано з тим, що в систему будуть включені операції з реалізації спирту етилового. І з липня 2019 року система матиме нову назву, а саме - система електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (СЕАРПСЕ). Тобто, з 01.07.2019 суб’єкти господарювання, які займаються реалізацією спирту етилового, будуть мати статус платників акцизного податку.

24.06.2019 - 08:34 | Задекларували доходи – сплатіть податки не пізніше 31 липня

Бахмутське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що фізична особа, яка задекларувала доходи, отримані у минулому році, зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи.

24.06.2019 - 08:26 | За невірно зазначені реквізити в платіжних документах передбачена відповідальність

Бахмутське управління Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу на те, що у разі невірного заповнення реквізитів платіжних документів або помилкового спрямування коштів на невідповідний код бюджетної класифікації, кошти не надійдуть до відповідного рахунку бюджетної класифікації, а отже не буде погашена сума грошового зобов’язання платника податків.

24.06.2019 - 08:24 | Змінено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ

Бахмутське управління Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що Постановою КМУ від 22.05.2019 № 423 затверджено зміни до «Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з нього», затвердженого постановою КМУ від 13.07.2016 № 440.

24.06.2019 - 08:18 | Розвиток творчого простору молоді теж справа центру зайнятості

20 червня у молодіжному центрі Перспектива разом з фахівцями Бахмутського міського центру зайнятості  відбувся яскравий та, одночасно, ліричний творчій вечір молодого талановитого співака, студента коледжу музичних мистецтв ім. І. Карабиця Петра Анісімова під назвою «Хіт мого літа», в репертуарі якого твори від авторської пісні  «Посміхнись», «Історія»  «Грусний денс» та актуальних хітів до пісень про любов.

24.06.2019 - 08:17 | Презентація роботодавця – ефективна форма взаємодії з клієнтами служби зайнятості

21 червня фахівці Бахмутського міського центру зайнятості презентували шукачам роботи вакансії приватного підприємства «Вітар-Груп». Участь у заході прийняли 11 безробітних осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

24.06.2019 - 08:15 | Чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування

14 -17 червня у м. Суми  пройшов Чемпіонат України зі спортивного радіо орієнтування. Близько 134 спортсмена з 10 областей  України змагалися за вищі нагороди Чемпіонату у різних вікових категоріях. 7  спортсменів   з м. Бахмута  ввійшли  у збірну команду Донецької області та 5  спортсменів  з міст Лиман, Слов’янськ, Краматорськ.

21.06.2019 - 10:10 | У Бахмуті пройшов мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

21 червня 2019 року біля пам’ятника «Обеліск Слави» міста Бахмут пройшов мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у якому взяли участь представники міської ради, установ та підприємств міста, ветерани та городяни.

Згадавши усіх, хто загинув за трагічних часів Другої світової війни присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання загиблих та жертв війни в Україні та поклали квіти до «Обеліску Слави».

21.06.2019 - 10:08 | Представники Бахмутського міськрайонного відділу відвідали Будинок молитви церкви «Відродження євангельських християн-баптистів»

19 червня на базі філіалу церкви євангельських християн – баптистів відбувся захід з метою ознайомлення підоблікових клієнтів уповноваженого органу з питань пробації  з  умовами проживання  в одному із таких закладів розташованому на території міста Бахмут, Донецької області.


Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально