Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Програма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 1 пользователь и 23 гостя.

Пользователи на сайте

  • admin

Рекомендуємо

ExportUA

Новини
15-12-2017 | До Бахмуту їде 10-й потяг єднання «Труханівська Січ»

В рамках Всеукраїнської патріотичної акції «Потяг єднання України «Труханівська Січ» 20 грудня 2017 року до Бахмуту прибуде 10-й потяг єднання Святого Миколая, який курсує містами України та вітає мешканців населених пунктів з Різдвяними і Новорічними святами.

15-12-2017 | Будет сокращена подача воды

 

Администрация КП «БАХМУТ-ВОДА» сообщает, что в связи с  проведением работ на магистральных водоводах, будет сокращена подача воды 19.12.2017 года с 00:00 в Западной части города, район посёлка Цветмет, район Нового рынка, районы Буденовка, Собачевка и Центральной части города. Водоснабжение данных районов будет восстановлено по окончанию работ.

Просьба жителей и предприятий вышеуказанных районов произвести необходимый запас воды.

 

17-12-2017 | В Бахмуті відбулися урочисті за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки

16 грудня 2017 року в місті Бахмут відбулися урочисті заходи за участю президента Національного олімпійського комітету України, першого віце-президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, члена Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, олімпійського чемпіона, Героя України Сергія Бубки.

15-12-2017 | Першість міста з волейболу

Міська спартакіада серед учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів, яку традиційно, протягом усього навчального року проводить міський центр "Спорт для всіх" спільно з Управлінням з питань фізичної культури і спорту міста, продовжує виявляти кращі фізкультурно - спортивні колективи і найсильніші команди в різних видах спорту.

15-12-2017 | Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради оголошує громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час  розроблення проектів містобудівної документації - детальний план для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель торгівлі по вул. Горького, 78 та пров. Першотравневий, 95 у м. Бахмут.

15-12-2017 | Медичні працівники Бахмута вчаться працювати з медичною інформатизаційною системою

Коли ми починаємо щось впроваджувати важко перейти повністю у той режим роботи, якого ми прагнемо, але треба. Дивлячись на те, що ми часто живемо пережитками минулого, складно швидко перейти на новий,більш сучасний рівень. Всі звикли ходити до своїх лікарів, носити медкарту, стояти в черзі, и в цей момент розповідати про бажання бути європейською країною. Але мало хто замислювався над тим, що ця євроінтеграція залежить від бажання кожного із нас жити за стандартами, за якими живе весь цивілізований світ.

15-12-2017 | Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут

12.12.2017 року о 16.30 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут, та були розглянуті наступні питання:

15-12-2017 | Чемпіонат міста з плавання

14 грудня у м. Бахмуті, на базі ДЮК «Дельфін», згідно календарного плану Управління з питань фізичної культури і спорту було проведено чемпіонат міста з плавання серед вихованців Бахмутського  центру туризму, краєзнавства та екскурсій (ЦТКЕ). В якому взяли участь 32 учня 5-7; 8-9 класів.

15-12-2017 | Пройшов V регіональний форум «Актуальні проблеми сучасної України: очима молоді»

14 грудня 2017 року в Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії за підтримки Бахмутської міської ради, Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, Управління освіти Бахмутської міської ради пройшов V регіональний форум «Актуальні проблеми сучасної України: очима молоді» проводився він для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, студентів навчальних закладів міста та району.

15-12-2017 | Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charité» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина),  в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.


Поиск

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально