Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Екологія
Просмотров: 3462
23-05-2017 | Про стан водних об’єктів м. Бахмут

Бахмутською районною філією ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у травні було проведено лабораторні дослідження води водойм, розташованих  на території м. Бахмут ( ставки «Південний», «Північний», «Керамік», «Кар'єр»).

19-05-2017 | Вітаємо переможців!

18 травня 2017 року в Бахмутському народному домі відбулося загальноміське свято Дня Вишиванки, на якому було нагороджено переможців міського екологічного конкурсу «Чисте довкілля» та фотоконкурсу «Краса природи Бахмуту».

10-05-2017 | За забруднення навколишнього середовища платниками Донеччини сплачено 320 мільйонів гривень еко-податку

На даний час екологія Донецької області та країни в цілому знаходиться не в найкращих умовах. Це перед усім пов’язано з роботою промислового сектору країни, який найчастіше використовує застарілі технології виробництва, тим самим збільшуючи викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та водні об’єкти. Крім того, свідомість людей ще недостатньо розвинена, а суб’єкти господарювання не зацікавлені в ощадливому використанні природно-ресурсного потенціалу країни.

05-05-2017 | За чистоту рідного міста

Щороку напередодні Дня пам’яті та примирення в Бахмутській школі І-ІІ ступенів №2 вшановується пам’ять загиблих у Другій світовій війні льотчиків-курсантів Артемівського аероклубу.

05-05-2017 | Упорядкування території пам’ятника визволителям Донбасу

Щороку учні Бахмутської школи №12 прибирають біля пам’ятника визволителів Донбасу.

03-05-2017 | Представники Бахмутського МРВ з питань пробації приєднались до Всеукраїнської акції « Зробимо Україну чистою разом»

28 квітня 2017 року співробітники Бахмутського міськрайонного відділу з  питань пробації  Південно- Східного міжрегіонального управління  з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підтримали ініціативу громадської організації «Let’s do it, Ukraine» та взяли участь у заходах всеукраїнської соціально-екологічної акції « Зробимо України чистою разом».

28-04-2017 | Графік вивезення великогабаритних відходів по об'єктам, які входять до складу житлово-експлуатаційних організацій

ТОВ «УМВЕЛЬТ Бахмут» надає графік вивезення великогабаритних відходів по об'єктам, які входять до складу житлово-експлуатаційних організацій.

26-04-2017 | Конкурс плакатів до Дня Землі

З метою розвитку  творчого потенціалу молоді, підтримки та заохочення  талановитої учнівської та студентської молоді міста, виховання гуманного, етичного відношення до навколишнього світу, розвитку екологічної свідомості і соціально-екологічної активності молоді та залучення молоді до вивчення і збереження навколишнього світу Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради з 10 по 20 квітня 2017 року серед навчальних закладів І-ІV рівня акредитації та закладу професійно-технічної освіти проведено міський конкурс плакатів до Дня Землі з тематики «Наша Земля – наше майбутнє!».

24-04-2017 | У Бахмутському НВК №11 продовжується місячник екологічного виховання

У рамках місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти, педагоги Бахмутського НВК №11 намагаються виховувати в учнів любов і повагу до природи, спонукати до збереження неповторної краси рідного краю, формувати почуття відповідальності за стан природного середовища, сприяти розвитку творчих здібностей учнів, учити самостійно мислити, навчати бачити красу навколо себе, розвивати почуття прекрасного, формувати почуття дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формувати активну життєву позицію.

24-04-2017 | Екологічний нон-стоп «Земля у нас одна»

У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшов екологічний нон-стоп «Земля у нас одна», присвячений Міжнародному дню Матері-Землі.


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Поиск

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально