Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 1 пользователь и 13 гостей.

Пользователи на сайте

  • admin

Рекомендуємо

Урядовий портал

У школі №5 м. Бахмута відзначено День слов’янської писемності та мови
Просмотров: 479
25 Май, 2016 - 16:28
У школі №5 м. Бахмута відзначено День слов’янської писемності та мови

У бібліотеці школи №5 м. Бахмута з нагоди відзначення Дня слов’янської писемності та мови був проведений урок-подорож для учнів 7-8 класів «Історія виникнення слов’янської писемності та культури».

Під час уроку діти познайомилися з життям монахів Кирила та Мефодія, а також з тим, як вони переклали звуки слов’янської мови на пергамент за допомогою складеної глаголиці. Пізніше з`явилася кирилиця, яка з часом витіснила глаголицю у всіх слов’янських країнах.

До Дня слов’янської писемності та мови оформлена тематична папка «Кирило та Мефодій – засновники слов’янської писемності». Папка містить у собі матеріали про життя і діяльність монахів, з якими учні можуть ознайомитися при відвідуванні бібліотеки та використати матеріал на уроках історії та української літератури.

У школі №5 м. Бахмута відзначено День слов’янської писемності та мовиУ школі №5 м. Бахмута відзначено День слов’янської писемності та мовиУ школі №5 м. Бахмута відзначено День слов’янської писемності та мови

Поиск

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально