Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователей и 10 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту
Просмотров: 705
5 Май, 2017 - 10:29
Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Рішенням Бахмутської міської ради від 26.04.2017 № 6/100-1860 затверджено Правила розміщення зовнішньої реклами на території м.Бахмута, які регулюють відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами та визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами, плати за тимчасове користування місцями розташування  рекламних засобів, вимоги до розміщення рекламних засобів, порядок розміщення оголошень, афіш та інших інформаційних матеріалів .

Правила є обов’язковими до виконання всіма суб’єктами, що вступають у правовідносини з питань розміщення зовнішньої реклами у межах території м. Бахмута 

Регуляторний акт – «Правила розміщення зовнішньої реклами на території м. Бахмута» оприлюднено на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради (www.artemrada.gov.ua).

Телефон для довідок: 440255 – відділ архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради.


Поиск

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально