Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователей и 5 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проекту Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Бахмуті на 2017-2020 роки.
Просмотров: 197
19 Май, 2017 - 14:02
Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проекту Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Бахмуті на 2017-2020 роки.

Відділ внутрішньої політики Бахмутської міської ради повідомляє про проведення публічного громадського обговорення проекту рішення Бахмутської міської ради «Про ухвалення проекту Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Бахмуті  на 2017-2020 роки» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись з проектом рішення можна на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради www.artemrada.gov.ua в розділі «Виконавчий комітет», підрозділ «Проекти рішень виконкому».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту розміщення даного інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради:

 • на офіційну електронну адресу Бахмутської міської ради: kantz@bahmutrada.gov.ua
 • поштову адресу: м. Бахмут, вул. Миру, 44, 84500 із зазначенням прізвища, імені, по батькові й адреси особи, яка їх подає.

Публічне громадське обговорення проекту рішення Бахмутської міської ради «Про ухвалення проекту Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Бахмуті  на 2017-2020 роки» відбудеться 06.06.2017 року о 15:00 годині на засіданні Громадської ради за адресою: м. Бахмут, пл. Свободи, 1, приміщення клубу ветеранів Бахмутського міського центру культури та дозвілля ім. Е. Мартинова

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник відділу внутрішньої політики Бахмутської міської ради – Кудрявих Світлана Анатоліївна (тел. 44-04-85; e-mail: vn.politica@bahmutrada.gov.ua).

Інформацію щодо результатів публічного громадського обговорення вищезазначеного проекту рішення буде оприлюднене на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.

Останні статті на сайті


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Поиск

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально