Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

28 вересня – всесвітній день боротьби зі сказом
Просмотров: 116
25 Сентябрь, 2017 - 09:44
28  вересня – всесвітній день боротьби зі сказом

З метою підвищення обізнаності населення щорічно 28 вересня відзначається всесвітній день боротьби зі сказом. Дата вибрана не випадково – 28 вересня 1895 року помер видатний французький вчений Луї Пастер, якому людство зобов’язане створенням вакцини та впровадженням щеплень проти сказу.

Перше щеплення було зроблено у 1885 році хлопчику, якого покусав скажений собака. Проведена вакцинація і врятувала життя постраждалому.  З цього часу саме антирабічні щеплення є основною запобіжною мірою при цьому смертельно небезпечному захворюванні.
З початку року за медичною допомогою у м. Бахмут та Бахмутському районі  звернулося 304   постраждалих від укусів тварин ( 305 за аналогічний період минулого року), 69-ти  з яких було необхідне і надано профілактичне антирабічне лікування.
За даними Управління Держпродспоживслужби з початку поточного року зареєстровано 4 випадки сказу тварин проти 6  випадків за аналогічний період минулого року.
Слід нагадати, що при захворюванні на сказ смерть наступає у 100% випадків. Єдина можливість попередити захворювання — своєчасно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою та отримати курс щеплень від сказу.

Останні статті на сайті


Поиск

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально