Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователей и 12 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

День української писемності та мови в музеї
Просмотров: 150
13 Ноябрь, 2017 - 17:11
День української писемності та мови в музеї

8 та 9 листопада 2017 року науковими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею  проведені виховні та класні години, які були присвячені Дню української писемності та мови.

Учні шостих класів загальноосвітньої школи № 18 імені Дмитра Чернявського, учні четвертого класу загальноосвітньої школи № 24 та гімназисти «Сузір’я» мали змогу розширити свої знання про це свято, який почали відзначати на Державному рівні з 1997 року. Діти більш детально дізналися про головного героя Дня української писемності та мови – Нестора Літописця, про засновників слов’янської абетки – Кирила та Мефодія, побачили зразки кирилиці й глаголиці.

Під час заходів прозвучала пісня з фільму «Тарас Шевченко» «Реве та стогне Дніпр широкий», у виконанні нашого земляка Івана Паторжинського та було продемонстровано у запису уривок п’єси «Наталка Полтавка» Івана Котляревського – засновника нової української літератури.

8 та 9 листопада 2017 року науковими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею проведені виховні та класні години, які були присвячені Дню української писемності та мови.8 та 9 листопада 2017 року науковими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею проведені виховні та класні години, які були присвячені Дню української писемності та мови.

Поиск

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально