Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователей и 0 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Новости образования

26-05-2017 | Ярмарок вакансій для випускників навчального закладу!

П’ять випускників ННППІ Українська педагогічна академія були зараховані до кадрового резерву підприємств, які прийняли участь у міні-ярмарку вакансій, що вперше за ініціативи Донецького обласного центру зайнятості був проведений у навчальному закладі 25 травня 2017 року, а отже після отримання дипломів молоді фахівці матимуть змогу отримати гідну роботу та випробувати свої знання на практиці.

26-05-2017 | Останній дзвоник пролунав у школах Бахмута

Сьогодні в усіх школах міста пройшли урочисті лінійки «Останнього дзвоника», присвячені закінченню навчального року.

26-05-2017 | Мова - то предків надбання, мова - багатство моє

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності. Тож, з метою збагачення знань учнів про історію виникнення письма, розвитку писемності Київської Русі, історію виникнення свята «День української писемності та мови», виховання почуття національної гідності, любові та поваги до рідної мови у Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів до Дня слов’янської писемності та мови.

25-05-2017 | Джура – це шляхетність. Джура – це відвага. Це – чесність, порядність, повага!

У  селі Торське Лиманського району у формі таборування проходив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

25-05-2017 | Час спілкування майбутніх педагогів з учнями ЗОШ №18

Напередодні свята Останнього дзвоника учні 2-Б класу Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського мали змогу поспілкуватись із майбутніми педагогами міста Бахмута.

24-05-2017 | Свято Букваря в Бахмутській школі №5

22 травня в Бахмутській школі №5 відбулося свято розставання з Буквариком.

24-05-2017 | Молодь проти насильства

Близько 250 учнів Бахмутських шкіл та студентів вдруге отримали можливість взяти участь у молодіжній акції нового формату – смарт-вечерці, мета якої була спрямована на профілактику підліткового насильства.

23-05-2017 | Україна – це Європа

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Цього року нам є що святкувати: країна не на словах стала частиною великої європейської родини, адже безвізовий режим відкриватиме для українців нові можливості та стане наочним прикладом, як змінити життя на краще.

Для Бахмутської загальноосвітньої школи №10 це свято набуло особистого присмаку, бо вже рік як учні та вчителі школи співпрацюють з однією з країн ЄС – Литвою.

23-05-2017 | Крихітні історії – азбука життя

У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського в рамках діяльності Дитячого фонду ООН (UNICEF) пройшла презентація книги «Крихітні історії».

23-05-2017 | Презентація книги «Крихітні історії» в бібліотеці Бахмутської школи №5

Бібліотекарем Бахмутської школи №5 Тетяною Брагіною була проведена презентація нової книги, яка має назву «Крихітні історії». Шкільний бібліотечний фонд було поповнено літературою завдяки Міжнародній організації UNICEF.

23-05-2017 | Передостанній тиждень навчального року у Бахмутській школі №18

У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського добіг кінця передостанній тиждень навчального року.

23-05-2017 | Професія – квиток у майбутнє

Учні 10 та 8-Б класу Бахмутської школи №10 разом із класними керівниками Галиною Жуковою та Євгенією Буднік отримали щасливу можливість взяти участь в обласному молодіжному форумі з профорієнтації «Вибір професії – крок до кар’єри», який відбувся 20 травня у Краматорську на базі ДІТМ. Форум організований у рамках програми «Відновлення та розбудови миру ПРООН» за фінансової підтримки урядів Швеції та Швейцарії.

19-05-2017 | День вишиванки в Бахмутській школі №12

У третій четвер травня традиційно відзначають День вишиванки: українці вдягають вишиванки на роботу, на навчання або просто гуляють вулицями міста.

19-05-2017 | Науково-практична конференція у міському НВЦ «Інтелект»

За традицією, наприкінці навчального року у м. Бахмуті міським методичним кабінетом Управління освіти Бахмутської міської ради організовується науково-практична конференція слухачів міського навчально-виховного центру «Інтелект», який працює вже 17 років поспіль. На конференції були підведені підсумки роботи секцій та відділень Центру.

19-05-2017 | Краса людськими руками

18 травня 2017 року до Дня вишиванки міська бібліотека для дітей організувала виставку-інсталяцію «Краса людськими руками», яка прикрашена українськими рушниками, сорочками-вишиванками, серветками, книгами з історії народної вишивки.

19-05-2017 | Молоді – про Європу

17 травня 2017 року в бібліотеці-філіалі № 2 пройшов турнір «Парад країн Європи», присвячений Дню Європи в Україні. Метою заходу було донести до молоді національні надбання різних країн Європейської цивілізації.

19-05-2017 | Відбулось друге відділення фестивалю дошкільнят «Маленькі зірочки Бахмута 2017»

Управління освіти Бахмутської міської ради виявляє та підтримує юні таланти. І кожен рік відкриваються нові імена, які мріють про успіх та живуть творчістю.

19-05-2017 | Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Доброю традицією стало святкування Дня вишиванки в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, яслах-садку №40 «Посмішка».

19-05-2017 | Тиждень безпеки дорожнього руху в «Дзвіночку»

Для того, щоб закріпити знання дітей та сформувати навички дисциплінованого пішохода в дошкільному навчальному закладі компенсуючого типу, дитячому садку №25 «Дзвіночок» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

19-05-2017 | Вишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознака

Народне мистецтво, яке передавалося із покоління в покоління століттями, завжди було джерелом пізнання історії, культури далекого минулого.

Останні статті на сайті


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Поиск

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально