Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 16 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Бахмутська об’єднана державна інспекція ГУ ДФС у Донецькій області


Увага! Фальсифіковані продукти

Переглядів: 79

До уваги господарюючих суб’єктів та жителів міста!

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Донецькій області було виявлено, що підприємства ПВП «Молокозавод-Карпати» та ТОВ «Техмолопром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозівський молочний завод», ТОВ «Полтавмолпрод» виробляли вершкове масло в період припинення своєї діяльності з 03.10.2017 по 17.07.2018 без відповідних дозвільних документів.

Тому, з метою запобігання потраплянню в реалізацію та вжиток фальсифікованого масла просимо бути уважними при виборі молочних продуктів та їх виробників. Всіх суб’єктів підприємницької діяльності та жителів міста при виявленні такого у продажі просимо повідомляти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, або на гарячу лінію Управління (0629)41-63-62, або на електронну адресу Головного управління e-mail:info@dndpss.gov.ua.Донеччина підтримала українську армію майже 234 мільйонами гривень

Переглядів: 20

За січень - червень 2018 року платники Донеччини спрямували на підтримку української армії 233,9 млн грн військового збору, що перевищує показник аналогічного періоду 2017 року на 22%. За червень сума надходження військового збору складає 48,3 млн грн, або на 21,6%, більше червня 2017 року.

Збільшення находжень військового збору – це підтвердження того, що все більше роботодавців регіону відмовляються від виплати заробітної плати в «конвертах» та офіційно оформлюють працівників на роботу.  Кожен, хто сумлінно сплачує військовий збір, робить свій внесок у підтримку наших військових у зоні проведення Операції Об`єднаних сил та зміцнення обороноздатності української армії.Платниками Донеччини спрямовано на соціальне забезпечення майже 3,5 млрд гривень ЄСВ

Переглядів: 28

За перше півріччя 2018 року до бюджету Донецької області надійшло 3 млрд 452 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі у червні платниками Донеччини сплачено 658,4 млн грн єдиного внеску.

Повна виплата заробітної плати та сплата єдиного внеску – обов’язок кожного працедавця, тому фіскальними органами Донеччини постійно проводиться комплекс заходів з легалізації трудових доходів громадян.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що своєчасна сплата єдиного внеску – це запорука зростання добробуту та гарантія соціального захисту населення.Донеччина: надходження до зведеного бюджету більше ніж на 3 млрд грн, або на 40%, перевищили минулорічні

Переглядів: 20

За результатами роботи протягом першого півріччя 2018 року фахівцями фіскальної служби Донецької області забезпечено надходження до зведеного бюджету країни у сумі майже 10,7 млрд грн, що в свою чергу на 39,7%, або на 3,0 млрд грн, перевищує минулорічні надходження.

Так, перевиконання січня-червня 2018 року спостерігається як у надходженнях до Державного бюджету країни – більше 2,3 млрд грн, так і за платежами до місцевих бюджетів області – 724 млн гривень.

У червні 2018 року до зведеного бюджету надійшло 1,5 млрд грн, що на 35%, або на 397 млн грн, перевищує показник червня минулого року.

Запорукою значного приросту податкових надходжень залишається злагоджена та конструктивна робота спеціалістів фіскальних органів Донецької області, а також усвідомлення бізнесом важливості своєчасної сплати всіх належних платежів.Власники елітних авто Донеччини поповнили місцеві бюджети майже на 2,2 мільйони гривень

Переглядів: 19

За шість місяців до місцевих бюджетів Донецької області сплачено майже 2,2 млн грн транспортного податку. У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 1,26 млн грн,  або на 134 відсотки.

Із загальної суми понад 1,1 млн грн надійшло від автовласників - юридичних осіб та майже 1,0 млн грн  - від фізосіб.

Основну частку від надходжень транспортного податку сплатили власники елітних авто м. Маріуполь (505 тис. грн), м. Покровськ (393 тис. грн) та м. Бахмут і Бахмутського району (376 тис. грн) Донецької області.Щодо сплати земельного податку власником нерухомого майна, що розташоване на земельній ділянці, права на яку у такої особи не оформлені

Переглядів: 30

Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році (пункт 287.1 статті 287 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)).Коли позичені кошти оподатковуються

Переглядів: 24

Відповідно до п. п. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу України (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога - це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.

Згідно із п. 177.1 ст. 177 розділу IV ПКУ оподаткуванню підлягають доходи фізичних осіб - підприємців, які отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності.Звітність з ПДВ за ІІ квартал 2018 року

Переглядів: 28

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що у зв’язку із набранням чинності 4 травня 2018 року наказу Міністерства фінансів України від 23.03.2018 № 381 внесено зміни до Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість та форми податкової декларації з податку на додану вартість, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21. Зокрема, зміни внесено до Додатку 1 (Д1), Додатку 5 (Д5) та до Додатку 9 (Д9) та визначено особливості їх заповнення.

Подання податкової звітності за формою, яка враховує зміни, внесені наказом № 381 має здійснюватися за звітний період II квартал 2018 року в граничний термін 09.08.2018.

Детально про зміни у Додатках йдеться у листі ДФС України від 11.07.2018 №21051/7/99-99-15-03-02-17 «Про заповнення податкової звітності з ПДВ».Замість традиційних РРО - мобільні телефони, планшети, ноутбуки

Переглядів: 21

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє: Міністерство фінансів в червні цього року ініціювало пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій - e-Receipt (електронний чек).

Зокрема, у рамках пілотного проекту пропонується дозволити використовувати для реєстрації розрахунків мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації.

Нова система передбачатиме програмне забезпечення для платника (продавця), покупця та ДФС, а також буде інтегрована з «Електронним кабінетом».

Це також дозволить спростити процес ведення господарської діяльності, адже користування системою не потребує спеціальних знань та підготовки її користувачів.Новації при використанні РРО. Внесено зміни до порядку реєстрації РРО та запроваджується реєстр екземплярів РРО

Переглядів: 25

Кабінетом Міністрів України затверджено постанову від 13.06.2018 року № 496 "Про внесення змін до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій", якою спрощено порядок реєстрації касової техніки та її технічне обслуговування.

Так, передбачається, що роботи з введення РРО в експлуатацію виконуються центром сервісного обслуговування відповідно до вимог експлуатаційних документів у строк, що не перевищує 3-х діб з дати його інформування ДФС про резервування фіскального номера РРО.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально