Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 99 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Бахмутська об’єднана державна інспекція ГУ ДФС у Донецькій області


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу

Переглядів: 42

Датою початку здійснення операцій з виконання державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» визначено 22 січня 2018 року.

При цьому рахунки, які на сьогодні відкриті змінюються тільки за КБК 18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків»

Звертатися до Центру обслуговування платників Бахмутської ОДПІ за телефоном 44-59-86.

 

Отримали подарунок за кордоном - подайте декларацію в Україні

Переглядів: 27

Отримувати подарунки приємно, але не слід забувати, що часто такі подарунки є оподаткованими. А у ситуації, коли подарунок отримали за кордоном, обов'язок щодо оподаткування може виникнути як в країні, де отримано подарунок, так і в Україні.Листом від 05.01.2018 р. №66/Н/99-99-13-02-03-14/ІПК ДФС нагадує про загальні правила. Чи має право на податкову соціальну пільгу студент

Переглядів: 32

Якщо студент отримує стипендію з бюджету, то податкова соціальна пільга до заробітної плати такого платника податку не застосовується.У разі якщо студент не отримує стипендію або отримує спонсорську стипендію та одночасно з навчанням працює та одержує заробітну плату, то він має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 % за умови, що розмір його заробітної плати на місяць не перевищує у 2016 р. — 1 930 грн, у 2017 р. — 2 240 грн, у 2018 р. — 2 470 грн.Ввезення товарів фізособами: коли доведеться сплатити ПДВ

Переглядів: 27

З 01.01.2018 р. змінилися правила оподаткування товарів, що ввозяться фізичними особами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через автомобільні та залізничні пункти пропуску. Йдеться про зміни в оподаткуванні ПДВ. Правила щодо сплати ввізного мита по ставці 10 % залишились у чинній редакції Митного кодексу України (ст. 374).

Не оподатковуються ПДВ операції з:У 2017 році податкова міліція Донеччини поповнила держбюджет на 10,6 млн гривень

Переглядів: 109

За матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецкій області протягом 2017 року зареєстровано 56 кримінальних проваджень, з них:

 • 31 – за фактами ухилення від сплати податків;
 • 13 – за фактами реалізації фальсифікованих підакцизних товарів;
 • 4 – за фактами фіктивного підприємництва;
 • 4 – за фактами привласнення, розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем;
 • 2 – за фактом фінансування тероризму;
 • 1 – за фактом легалізації (відмивання) доходів одержаних злочинним шляхом;
 • 1 – за фактом підробок марок акцизного податку.


Донеччина: надходження за спеціальне використання водних об’єктів склали 167 млн гривень

Переглядів: 65

За січень-грудень 2017 року підприємства Донеччини, що у своїй діяльності використовують водні об’єкти, спрямували до бюджетів понад 167,1 млн грн рентної плати за спеціальне використання води, що на 33%, або більш ніж на 41,6 млн грн, перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Надходження плати за спеціальне використання води згідно з розподілом коштів розподілено рівними частинами між державним та місцевими бюджетами.

На даний час у фіскальній службі Донецької області 2529 платників сплачують рентну плату за спеціальне використання води. Найбільші бюджетоформуючі платники регіону: ПРАТ «ММК ім. Ілліча», ПРАТ «МК «Азовсталь» та Вуглегірська ТЕС ПРАТ «Центренерго».Більше 1 млрд грн отримано від митників Донеччини на ремонт та реконструкцію доріг області

Переглядів: 51

Початок нового року - це період, у якому підбивають підсумки роботи, аналізують недоліки та розповідають суспільству про свої досягнення. Донецьким митникам є чим порадувати мешканців області за підсумками роботи у 2017 році. Більше 1,028 млрд грн перераховано Донецькою митницею ДФС до спеціальних фондів Донецької області на ремонт та реконструкцію доріг.  

Нагадуємо, що протягом 2017 року  у всіх областях України діяв «дорожній експеримент», в рамках  якого 50 відсотків суми перевиконання доведеного загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів зараховується до спеціальних фондів обласних бюджетів.«Акциз-2018»: на Донеччині з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 620 тисяч гривень

Переглядів: 84

З початком нового року податковою міліцією Головного управління ДФС у Донецькій області розпочато щорічне проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів, направлених на очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції – «Акциз-2018».

Так, днями співробітниками податкової міліції Донеччини проведено ряд перевірок суб’єктів роздрібної торгівлі на території області, в ході яких було встановлено два факти здійснення підприємницької діяльності по збуту алкогольних напоїв та пально-мастильних матеріалів без державної реєстрації суб’єктів господарської діяльності та без одержання відповідних ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі.

По всім фактам складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У Мар’їнці чоловік намагався перемістити через лінію розмежування медикаменти вартістю майже 200 тисяч гривень

Переглядів: 100

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») спільно з прикордонниками та працівниками СБУ при в’їзді на нульовий блокпост Збройних сил України зупинено 26-річного жителя м. Мар’їнка, який минаючи офіційні пункти пропуску намагався перевезти на тимчасово непідконтрольну територію України лікарські засоби та медикаменти в асортименті загальною вагою 176 кг орієнтовною вартістю 196,5 тис. гривень.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції).

Складені матеріали направлено до суду для прийняття законного рішення. Правопорушнику загрожують адміністративні санкції.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально