Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 18 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Донецький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України


ОБЕРЕЖНО ГРИБИ!

Переглядів: 48

На минулих вихідних у КЗОЗ «Бахмутська ЦРЛ» було госпіталізовано мешканця одного з сіл Соледарської територіальної громади з попереднім діагнозом «отруєння грибами».

Чоловіка  пригостили невідомими жареними грибами майже незнайомі люди, які після спільного застілля  поїхали своєю дорогою. Майже 3 доби постраждалий займався самолікуванням і тільки після цього звернувся до швидкої медичної допомоги, яка доставила його у КЗОЗ «Бахмутська ЦРЛ». Медичними працівниками терапевтичного відділення за результатами клінічних  та біохімічних досліджень попередній діагноз перекваліфіковано на захворювання системи травлення. Проводиться відповідне лікування. На сьогоднішній день стан потерпілого стабілізувався.Про стан водних об’єктів м. Бахмут.

Переглядів: 41

Бахмутською районною філією ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведені лабораторні дослідження води водойм, розташованих  на території м. Бахмут ( ставки «Південний», «Північний», «Керамік», «Кар'єр»).

За мікробіологічними показниками не виявлено мікроорганізмів, що можуть викликати особливо небезпечні інфекції. Загальномікробні показники (кількість лактозопозитивних кишкових паличок у літрі досліджуваної води) у всіх чотирьох водоймах не перевищує    гігієнічних нормативів.

Таким чином, на сьогоднішній день, вода у обстежених водоймах  відповідає гігієнічним вимогам щодо купання, відпочинку населення, а також для водойм, розташованих у межах населених місць.Про здоров’я та якість харчування дітей

Переглядів: 78

Згідно медичної статистики щодо захворюваності серед дитячого населення м. Бахмут та Бахмутського району в динаміці за останні роки констатується, що друге місце в структурі захворюваності міських дітей посідають хвороби органів травлення (з питомою вагою – 12-17,4%), найпоширеніші з даних хвороб серед дітей – гастрити та дуоденіти, функціональні розлади шлунка. В той же час в структурі захворюваності сільських дітей хвороби органів травлення складають лише 4,8-5,6% (вдвічі - втричі менше).Харчові отруєння та їх профілактика

Переглядів: 78

З настанням весняно-літнього періоду завжди реєструється зростання кількості харчових отруєнь. Харчове отруєння мікробної природи — це розлад травлення, який, як правило, викликаний споживанням недоброякісних продуктів, забруднених великою кількістю бактерій. Показовою є наступна медична статистика : за перші 3 місяці 2018 року на кишкову інфекцію перехворів 81 мешканець м. Бахмут та Бахмутського району, а вже тільки за квітень місяць - 33.Заключна інформація про стан захворюваності грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями у м. Бахмут та Бахмутському районі за епідемічний сезон 2017-2018 рр.

Переглядів: 98

В епідемічний сезон в 2017-2018рр. ( 40-17 тижні) у м. Бахмут на ГРВІ та грип перехворіла  7396  осіб, у тому числі  61 особа перехворіла на грип (у  сезоні 2016-2017рр. – усього перехворіло 12217 осіб, у тому числі на грип - 661). Питома вага дітей до 17 років становить 66% (  4878 осіб), у тому числі діти шкільного віку – 30,8% ( 2277 осіб).

У Бахмутському районі на ГРВІ та грип перехворіло  8542 особи, у тому числі  9 осіб перехворіло на грип (у  сезоні 2016-2017рр. – усього перехворіло 7504 особи, у тому числі на грип - 92). Питома вага дітей до 17 років становить  65% (  5559 осіб), у тому числі діти шкільного віку –  34,4% ( 2937осіб).Кліщі вже вийшли на «полювання»

Переглядів: 179

З першими теплими днями до медичних закладів міста та району почали звертатись перші в цьому році потерпілі від укусів кліщів. «Зустріч» з кліщами відбулась на територіях населених пунктів ( присадибні ділянки, кладовища, водойми на території населених пунктів). Тобто в ліс ще ніхто і не ходив, а кліщі вже тут поруч нападають після тривалої зимової сплячки.

У м. Бахмут та Бахмутському районі в останні роки відмічається складна епідемічна ситуація щодо Лайм-бореліозу.

У 2017р. зареєстровано 35 захворювань проти 22 в 2016 році. Макси-мальна кількість укусів кліщами реєструється у квітні-червні – 70%, у липні-вересні-25%. З 23 по 29 квітня 2018 року в Україні проводиться Всесвітній ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ

Переглядів: 129

Нагадуємо, що вакцинація – єдиний безпечний спосіб захисту від інфекцій, які можуть призвести до ускладнень, інвалідності та навіть смерті.

На сьогодні в Україні за календарем щеплень проводять обов’язкову імунізацію від десяти захворювань – туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюку, правцю, кору, краснухи, епідемічного паротиту, вірусного гепатиту В та гемофільної інфекції.
У зв’язку із  низьким рівнем імунізації нашого населення (колективного імунітету) існує високий ризик поширення даних інфекційних захворювань як серед дитячого так і дорослого населення. Прикладом є епідемія кору, яка триває у нашій країні на сьогоднішній день.Профілактика отруєнь ранніми овочами.

Переглядів: 18

У наш час купити свіжі овочі можна у будь-яку пору року, але, звичайно, попит на ці продукти  збільшується навесні, коли вже  дуже хочеться посмакувати ними. Але ці красиві, як з картинки,тепличні помідори, огірки, капуста та інша зелень можуть бути шкідливими і навіть небезпечними для здоров’я.

Нітрати є у всіх овочах, ягодах та фруктах. Вони були й будуть, навіть коли повністю відмовитися від будь-яких добрив. Хоча, коли навмисне стимулювати ними овочі й фрукти, то можна і отруїтися. Чи може природа сама впоратись зі сміттям?

Переглядів: 88

Наближається  місяць травень, щедрий на вихідні та святкові дні. Тепла весняна погода манить нас на природу  після довгої зими. Любуючись природою, ми часто, не замислюючись, шкодимо їй : залишаємо сміття в місцях відпочинку — на берегах ставків, у лісі, біля своїх  дач і т.д.  Ми деколи вже не помічаємо, скільки скляних пляшок, бляшанок і пластикових упаковок лежить навколо.Стан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району

Переглядів: 180

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформує про стан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району за період І квартал 2018 року :

Радіаційний фон


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально