Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 71 гість.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Кімната-музей писанкарства та розвитку народних ремесел при Бахмутському міському народному Домі

Переглядів: 9596

Директор
Піскунова Оксана Вікторівна

Артемівський міський народний ДімКомунальний заклад культури «Бахмутський міський народний Дім»
вул. Перемоги 23а,
м. Бахмут,
Донецька обл.,
Україна 84500

Телефон/факс: 06274-3-14-62
E-mail: gor-gnd@yandex.ru

Інструктор-методист, майстер народної творчості - Денисенко Дмитро АнатолійовичІнструктор-методист, майстер народної творчості - Денисенко Дмитро Анатолійович
моб тел. 0508681480
E-mail: denisenk-pysanka@inbox.ru;

Режим роботи: 8.00 - 17.00
Вихідні: субота, неділя (за попереднім замовленням працює без вихідних)

Ціна квитків: екскурсійне обслуговування з майстер класом для дорослих – 50 грн., для дітей - 35 грн.

В 2008 році у Бахмутському міському народному Домі розпочав роботу музей з писанкарства та розвитку народних ремесел. Колекція писанок з різних регіонів України, яка розташована в кімнаті-музеї, є базою для поширення знань про види народного мистецтва серед молоді міста та області. Інструктор-методист, майстер народної творчості Денисенко Дмитро Анатолійович на основі етнографічних матеріалів відновив більше тисячі експонатів писанок діючої експозиції музею. Дмитро Анатолійович застосовує нову техніку нанесення символічного орнаменту - різьблення на страусиному, гусячому яйці.

«Ажурне павутиння» , «витинанка на яйці» - так називають відвідувачі побачене ювелірне мистецтво.

Задля збереження національної традиційної спадщини для відвідувачів кімнати-музею пропонується майстер - клас з оволодіння секретами розпису.

Колекція писанок з кімнати - музею приймала участь у творчому звіті Донецької області в м. Києві, в 16 міжнародному туристичному салоні в м. Києві, а Денисенко Д.А. неодноразово нагороджувався дипломами за ювелірну, витончену техніку виконання виробів.

У 2010 році В Бахмутському міському народному Домі відбулося відкриття галереї народного мистецтва, в експозицію якої входять картини, вироби з бісеру, солі, ляльки-мотанки та вироби з лози.

Посилання за темою:
Контактні дані установ, що здійснюють організацію та проведення екскурсій по місту
Бахмутський краєзнавчий музей
ЗАТ „Артемівський завод шампанських вин „Artyomovsk Winery”
ТОВ “Соляна симфонія” Спелеосанаторій ”Донбас”

Кімната-музей писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному Домі

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально