Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Новини
11-12-2017 | Публічна презентація бюджета міста Бахмут на 2018 рік

До уваги мешканців громади!

12 грудня 2017 року о 14.00 у великій залі адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбудеться публічна презентація бюджета міста Бахмут на 2018 рік.

Запрошуються усі бажаючі!

08-12-2017 | Податкова інформує

Головне управління ДФС у Донецькій області надає інформацію до  Всеукраїнського тижня права Інструменти забезпечення прав і свобод людини в сфері фіскальних відносин

08-12-2017 | Оголошення, про намір передати в оренду нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади м.Бахмута

Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м.Бахмута:

08-12-2017 | Будуй своє зі службою зайнятості!

07 грудня 2017 року Артемівським міським центром зайнятості спільно із АТ «Ощадбанк» в рамках діяльності Центру Розвитку підприємництва проведено спільний захід -   День Центру зайнятості для роботодавців.

08-12-2017 | На базі ДНЗ "Бахмутського професійно-технічного ліцею" відбулося засідання круглого столу з нагоди Всеукраїнського тижня права.

Провідний психолог Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ірина Ярош, сумісно з заступником начальника Бахмутського міськрайонного відділу з питань пробації, капітаном внутрішньої служби, Водважко Б.М., заступником начальника відділу «Бахмутське бюро безоплатної правової  допомоги», Дружиніною М.В., заступником начальника відділу з соціально-виховної та психологічної роботи Бахмутської установи виконання покарань № 6 УДП(т)С України, лейтенантом внутрішньої служби, Люхіним А.П., провели лекцію-диспут з учнями Державного навчального закладу «Бахмутський професійно-технічний ліцей».

08-12-2017 | Привітання депутата Бахмутської міської ради 6 скликання Капленко Ольги Петрівни

Шановна Ольго Пертівно!

Бахмутська міська рада висловлює вам щірі привітання з нагоди Вашого ювілею та подяку за багаторічну сумлінну працю, за небайдужість та відповідальність, за те, що Ви завжди своїм прикладом вчили сучасну молодь любити Україну, місто, в якому живеш, та й просто життя. Ваші невичерпна енергія і активна життєва позиція є прикладом підростаючому поколінню бахмутчан.

07-12-2017 | У Бахмуті відзначили день працівника місцевого самоврядування

7 грудня 2016 року в міському будинку культури і дозвілля ім. Є. Мартинова пройшов урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування.

07-12-2017 | Про роботу КП «БАХМУТ-ВОДА» 07.12.2017

7 грудня 2017 року підприємством КП «БАХМУТ-ВОДА» проводяться ремонтні роботи за адресами: вул. Силікатна, 37; вул. Коцюбинського, 48; вул. Глиняна, 16 а; перехрестя вул. П. Лумумби та пров. Вузький; перехрестя вул. Сількорівська та пров. 1 Шевченко.

07-12-2017 | Інформація про роботу підприємств житлово-комунальної сфери на 07.12.2017

Комунальні підприємства міста Бахмута працювали в штатному режимі

07-12-2017 | Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут

05.12.2017 року о 16.30 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут, та були розглянуті наступні питання:


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально