Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 6 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Новини
24-03-2017 | Пенсійний фонд України призупиняє фінансування пенсій через ПАТ «Сбербанк»

Увага пенсіонерам міста та району!

Бахмутське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що згідно пункту 2 рішення від 15 березня 2017 р. Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 р. № 63, з 01 квітня 2017 року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування пенсій через ПАТ «Сбербанк».

24-03-2017 | Виховні заходи від Ліги майбутніх поліцейських

Навчально-виховні заходи для учнів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського провели представники Ліги майбутніх поліцейських.

24-03-2017 | Заговори, щоб я тебе побачив

Під таким гаслом відповідно до плану роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради пройшов міський конкурс ораторського мистецтва серед учнів 9-11 класів.

24-03-2017 | Акція «РАЗОМ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ»

24 березня 2017 року відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

В цей день студентська молодь Бахмутського медичного коледжу за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради організувала та провела на центральній міській площі акцію «РАЗОМ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ».

24-03-2017 | «Зупинимо туберкульоз - поки він нас не зупинив»

Щорічно 24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом.

24-03-2017 | Конкурс-огляд творчості учнівської молоді серед навчальних закладів

22 березня 2017 року учні та співробітники Артемівського центру професійно-технічної освіти взяли участь у конкурсі – огляді творчості учнівської молоді серед навчальних закладів Бахмутського району, який проходив у Бахмутському міському народному Домі.

23-03-2017 | Тримаємо курс у вірному напрямку

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 у складі Донецького облІППО стала учасником Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та П’ятої Міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu», яка проходила з 16 по 18 березня 2017 року в м. Києві.

23-03-2017 | Випускник-2017

Щорічно традиційно в педагогічному училищі м.Бахмута проводиться конкурс «Випускник року»,  з метою перевірки професійної підготовки сучасних педагогічних фахівців.

23-03-2017 | Єкологічна акція «Краса первоцвітів»

З 13 до 20 березня в Артемівському педагогічному училищі проходила екологічна акція «Краса первоцвітів».

23-03-2017 | Публічна презентація Бахмутського міського Центру дітей та юнацтва

Важливим фактором впливу на ефективність діяльності позашкільних навчальних закладів є способи реалізації органами державного контролю своїх компетенцій у сфері позашкільної освіти. Основною формою контролю діяльності позашкільних навчальних закладів є державна атестація, яка проходить один раз у десять років.

20 березня в Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбулася відкрита публічна презентація закладу в межах державної атестації для представників громадськості, членів атестаційної комісії, колективу Центру, батьків вихованців.


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально