Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 13 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Списання сільгосппродукції в межах норм природного убутку та понад такі норми: ПДВ-наслідки
Просмотров: 127

Якщо підприємство списує втрати, які виникли під час зберігання та транспортування виробленої сільгосппродукції, понад норми природного убутку, така продукція не може бути використана в межах господарської діяльності підприємства.
Водночас якщо під час придбання (виготовлення) товарів (сировини) для виробництва такої продукції суми ПДВ були включені до складу податкового кредиту, то підприємство повинно не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду, у якому відбувається її списання, здійснити нарахування податкових зобов’язань із ПДВ (згідно з п. 198.5 ПКУ) за основною ставкою виходячи з вартості придбання таких товарів (сировини).
У разі списання втрат, що виникли під час зберігання та транспортування виробленої сільськогосподарської продукції, у межах норм її природного убутку, та якщо під час придбання (виготовлення) товарів (сировини) для виробництва такої продукції суми ПДВ були включені до складу податкового кредиту, податкові зобов’язання з ПДВ підприємством не нараховуються, а податковий кредит не коригується за умови, якщо вартість таких товарів включається до вартості іншої готової продукції. У разі недотримання цієї умови за такими товарами визначаються податкові зобов’язання з ПДВ відповідно до п. 198.5 ПКУ.
(Лист ДФСУ від 06.02.2016 р. № 2105/6/99-99-15-03-02-15).


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально