Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці збільшився на 33%
Просмотров: 95

Донецькою митницею ДФС протягом січня - серпня 2017 року оформлено 33,3 тис. митних декларації всіх типів, що на 7%, або на 2,1 тис. декларацій більше, ніж за відповідний період минулого року. Із загальної кількості оформлень – 68% складено на вивезення товарів, 18% – на ввезення, 14% декларацій оформлені в інших митних режимах. 
Протягом всього звітного періоду, динаміка зростання кількості оформлених митних декларацій залишається позитивною. Так, найбільший приріст в цьому році зафіксовано у імпортному напрямку, який становить 17%, у експортному ж напрямку зростання склало 6%. 
Впродовж восьми місяців 2017 року в митниці здійснили оформлення 597 осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року активність суб’єктів, що здійснюють операції з товарами,  зросла на 23%. Серед учасників зовнішньоекономічної діяльності переважну більшість (44%) складають традиційні для Донецького регіону експортери. Слід відмітити, що у порівнянні з торішними показниками, доля імпортерів  зросла на 78% та склала на кінець серпня поточного року 41% від загальної кількості учасників зовнішньоекономічної діяльності. 
Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці ДФС у 2017 році збільшився на 33% та склав 2 млрд 994 млн доларів. При цьому, імпортовано товарів на 683 млн доларів,  експортовано – на 2 млрд 311 млн доларів. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу складає 1млрд 628 млн доларів. 
Впровадження системи управління ризиками при здійсненні митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, здійснення заходів із розвитку митної логістики, застосування принципу «єдиного вікна»  дозволило скоротити середній час митного оформлення при експорті на 10 хвилин. Зазначені заходи на одну годину скоротили і середній час митного оформлення імпортних операцій, який становить 52 хвилини.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально